Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Fallout 4


tokyno

Recommended Posts

V 6. 8. 2017 at 14:37, Romix napsal:

Kluci hrajete to nekdo v cestine? Je to pry funkcni i na PS4 jako mod, ale hru zatim nemam, takze jsem nezkousel..

Nehraju v cestine ale je tam presne jak rikas v modech jen pozor nepujdou ti trofeje a jeste nejou prelozeni vsechny dialogy s companionama 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 1 year later...
V 6. 8. 2017 at 14:37, Romix napsal:

Kluci hrajete to nekdo v cestine? Je to pry funkcni i na PS4 jako mod, ale hru zatim nemam, takze jsem nezkousel..

ja som nakoniec hral preloženú verziu. Momentálne je fallout 4 aj v akcií na store. Doporučujem. Je to dobrá hra. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

já to teď hraji-vlastně už po druhé/bazarovku za 200 i s poštou-kdysi jsem to hrál-spíše přeletěl a tak nějak mne to chytlo znova a hraji to fakt poctivě a je tam toho spoustu na co jsem teprve teď narazil-nová hra :) čeština /titulky,ukoly,menu,obsahy audiokazet.../se dá stáhnou z netu do ps4 i boxu-akorát jsem si musel pak vypnout net protože mi se tam objevila otravná otázka o změně -asi po dvaceti hodinách hraní-a jak jsem dal ne tak to zmizlo a objevilo se to znovu a znovu..a jak jsem dal ano tak zmizla čeština..a tak jsem vypl net a hraji to znova se super cz a bez problému asi už 50 hodin../ jinak 

Fallouta 76 mám koupenýho s polskými titulky za 900 pod stromeček-an je tam také ale to já neumím/ještě u Fallouta 4 je určitě i lepší grafika než jak jsem hrál prvně...taky doporučuji

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

psaný text je komplet-mluví se tam samozrějmě anglicky ale dole jdou titulky a vše je popsané česky-zbraně-jak něco vylepšuješ-ukoly-...--na a jak si přehráváš ty mluvené kazety-holo pásky- které různě získáváš a pak se tí po přehrání objeví nové lokace,zajímavosti či kam máš jít..tak to jde česky jen ve Tvém počítači co máš na ruce/jinde to taky přehraješ ale jen anglicky/- no a přitom přehávání na ruce-:)-začne to kecat anglicky při a musíš ještě zmáčknut ještě kolečko/ps4/ a dole začne běžet překlad..prostě si to musíš sám vyzkoušet..ale určitě když to zvládl takový trouba jak já tak to zvládneš taky..jo a vypni si ten internet aby se Ti tam nenasrala nějaká nějaká aktualizace jak mi a češtinu byla fuč a hrálo se znovu...hra je to obrovská a já teď lezu všude  kam mne to pustí a vlastně hraji nové věci které jsem předtím minul-užívám si to-samozřejmě někoho to třeba nemusí bavit...akorát mne trochu štve že se na toho Fallouta 76 dostanu buh ví kdy..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

..já kdysi hrál Fallouta 4 v polštině --/teď ho hraji znova s češtinou/polsky umím dost dobře a  na rozdíl od angličtiny mi tudíž nedělá žádný problém a Fallouta 76 jsem si sehnal kde je polština a angličtina...takže jsem spokojen a a ve hře bych měl vědět o co kráčí.samozřejmě čeština je prima ale kdo ví kdy se to podaří dotáhnou do konce...:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mody...nemyslíš perky?To záleží vše na Tve volbě...na netu je toho k těm perkům plno-pohledej a zvol si sám-no a u mne-jelikož se tam dost nosí tak mám sílu už na nejvíc hvězdiček a k tomu vše co se dá dole v té obrázkové tabulce-taky si zvyšuji inteligenci-vědu-zlepšování zbraní,brnění,hackování,mohu plavat pod vodou v té vodě jsou potopené třeba letadla,brnění...to bych vlastně psal a psal-o štěstí,víc věcí z rozebírání...jo a ještě takový nejnovější postřeh-zapl jsem na chvíli net /potřeboval jsem při nahrání jiné hry ho zapnout/a už se mi k té hře začla stahovat nějaká aktualizace-sice jenom 10%-ale to stačilo aby mi to v nastavení vyplo titulky-naštěstí jsem to zavčasu blokl-vypl net i v konzoli/pro jistotu/smazal ty aktualizace-znova zapl v nastavení hry ty titulky a zas mi to jede pěkně v češtině...snad jsem to napsal aby se to dalo pochopit 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 10 months later...
  • 5 months later...

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu