Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

POMOC! DŮLEŽITÉ! Problém s novým HDD


James_Terrano

Otázka

Před pár dny jsem si koupil HDD do PS3, ale mám s tím problém.

Koupil jsem si tento HDD:

http://www.playstation3hry.cz/pevny-disk-HDD-250-GB-pro-Playstation-3-Superslim-d129.htm

Poté co jsem ho vložil do PS3 (se základní 12GB pamětí, bez disku), jsem spustil PS3.

Objevil se dotaz, jestli chci zkopírovat data z 12GB paměti na 250GB disk. Dal jsem Ano.

Pak se objevil dalěí dotaz (potvrzení), že tímto budou jakákoliv data na tom HDD smazána a poté zkopírována data z PS3. Jelikož se jedná o nový nepoužitý disk, tak mě nějaké mazazání dat z HDD netrápilo... protože na novém disku asi těžko něco bude. Tak jsem dal opět Ano.

Potom se mi objevila tato hláška:

Cannot start.

There is not enough space on the hard disk. At least 62 MB more space is needed.

Turn off this system.

Tak jsem PS3 vypnul a znova zapnul. Tentokrát jsem hned u toho dotazu na zkopírování dat dal Ne. PS3 normálně naběhnul do menu, vše funguje jak má. Když však najedu do těch systémových informací (kde je IP adresa, zbývající místo na disku atd.), ukáže se mi jen ta 12GB základní paměť a o HDD nic.

Neví někdo co s tím je a co s tím mohu udělat?

Upraveno uživatelem James_Terrano
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

13 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0
  • Moderators

Data z vnitřní paměti (těch 12GB) si zálohuj a udělej tovární nastavení konzole bez nového disku - bylo by ideální ho znovu zformátovat. Před spuštěním ho tam dej a přes servisní menu udělej manuální update konzole - konzole musí zapsat data na ten nový disk. Pak pokud se povede zkopíruj zálohu zpátky do PS3

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Kompletní zálohu asi neudělám... nemám kam. Možná tak jedině uložené pozice z her bych mohl zálohovat.

Uvidím. Ještě zkusím něco zjistit. Pokud nebude jiná možnost, vyzkouším to co mi radíš... ale nejdřív raději dohraju Naruto Ninja Storm 3 (už mi v příběhu zbývá dohrát poslední kapitola).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Včera jsem něco zjistil. V "instrukční příručce" k tomu HDD je napsáno Kompatibilní hardware: Systém Playstation 3 (řada CECH-400x). Na krabici od mého PS3 je napsáno CECH-4304A. Může být problém v tomhle rozdílu? Co to vlastně znamená a jaký je v tom rozdíl?

Upraveno uživatelem James_Terrano
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
  • Moderators

V instrukční příručce ale čeho? To by bylo celkem důležité napsat

EDIT: však máš verzi 4xxx, důležité je pro tebe to první číslo ne zbytek. Zbytek je označení konkrétního modelu tzn. v tvém případě Super Slim 12GB. Starší modely ( pouze Slim ) měli označení 3xxx ;-) a měli jiný držák na HDD proto je psaná podpora pro v4 - což tvoje verze je

Upraveno uživatelem SAIXX
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Aha, tak nějak jsem tušil, že v tom nebude problém. :(

Dnes jsem zjistil další věc. Ono mi to ukazuje 2 chyby.

Když dám u obojího ANO, tak mi to hodí tu chybu, kterou jsem zde už psal:

post-76370-14687185734129_thumb.jpg

Když dám ANO, a poté na to potvrzení NE (což se mi omylem stalo hned poprvé, poté jsem HDD vložil), ukáže mi to tohle:

post-76370-14687185735304_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
  • Moderators

Nezbyva ti nic jineho nez zkusit to co ti radi SAIXX , restore system pres recovery menu a format disku.

Pokud nepomuze, pak je HDD vadny a nebo ho tam mas blbe danej.

Ja uz par zakaznikum montoval do 12 gb HDD a nikdy jsem s tim problem nemel.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Rozhodl jsem se, že si koupím nový HDD. Ten co mi nejde vyndám a do toho držáku namontuju jiný disk... tak či tak by se mi hodil nový disk i do notebooku, takže jeden z nich půjde do notebooku a druhý do PS3... záleží na tom, který bude fungovat.

Co ale potřebuji vědět je, jestli tento disk je vhodný do PS3?

http://www.czc.cz/samsung-spinpoint-m8-320gb/162876/produkt

Nebo mám koupit jiný? Nesmí však být moc drahý...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

dobry den měl bych dotaz mam ps3 fat a nemuzu najit vhodný ofw/cfw/knew dal jsem tam zpět hd co tam ma byt a nemuzu najit software 3.50 a starší abych mohl sprovoznit a pak dát novější že skoušim všechno možné a odkazy na starší nemohu nikde skoro najít děkuji předem

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu