Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

PSP Emulators 13


narliza

Recommended Posts

  • Odpovědi 178
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Guano: ja mam 3.90 M33 taky a jde mi to, stačí to buďto vzít přes Eloader, anebo dát složky N64 do GAME 150 a šlape to uplně v pohode. Jen se mi u některejch her trošku zasekává zvuk (Mario 64), ale i tak to je hodně v pohodě. Jinak velký dík Narlize za super návod :thumbup:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dobrý den, taxem tu znova...vyzkoušel sem všechny emulátory a tentokrát mi nefunguje Nintendo NES:o( Jako všechno se v pohodě zobrazí, zapnu ho a ono mě to příjmo navede do ROMky, ale nic mi to neukáže a přitom tam jsou ty 3 hry a i já sem i tam jednu teď přidal...ale ukazují se mi jen přes USB a to sem to zkoušel spustit i přes eLoader a žádná změna. Koncovku .nes to má

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 3 weeks later...

Ahoj

Pls potřeboval bych pomoc mám slima CF 3.71 a emulátor funguje v pohodě a hry jedou jenom mám problém u hry Kingdom Hearts - když začnu novou hru tak se spustí filmeček který se sekne a pak už stím nehnu - můžu stím něco dělat například přenastavení emulátoru?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jak je to s tím slimem? Fungují ty emulátory všechny, když je hodím do složky game 150? Jinak co vaše oblíbené hry, zkusili jste trilogii Streets of Rage - výborná záležitost.
Ne...........
chci se jen zeptat kde bych sehnal cheaty nebo jak cheatovat u her na gpsp?!?!
Já mám nacheatované prakticky všechny hry ,které byly na GBA vydány.Jinak buď se to patchuje v programu IPS Win nebo si ty cheaty najdu sám.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 4 weeks later...

Tak jsem testoval, a nevím, jestli bylo řečeno, ale asi je to stejné, jako u mobilů.

A sice u N64, jdou mi pouze ROMky o velikosti volné RAM, takže si moc nemůž vybírat... Lze tohle nějak obejít?

U mobilů to bylo s emulací GBA stejné (N-Gage např), ale obejít to nešlo...

Na PSP se hra spustí, ale zůstane trčet v černé obrazovce

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 1 month later...
  • 4 weeks later...
  • 2 weeks later...

jak mam strilet u duck hunting ? :D (3hra u prvniho povidani) EDIT : a nevite jak se jmenuje ta hra jak mate tank a hrajete proti ostatnim tankum na takove mape ktera je postavena napr z cihel pancire vody atd. ? a muzete si udelat vlastni mapu .... a jeste bych rad vedel :D jak se jmenuje hra kde mate takovyho biliho panacka a delate duhy a po nich splhate nahoru a sou tam ruzny prisery :D jestli by nekdo vedel a rekl tak diky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu