Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Je Nintendo eShop Prepaid Card €25 EU použitelná i v ČR?


Xanomes

Otázka

8 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

Tušil jsem to, jen jsem se chtěl ujistit.

"Važeny Pane,chtěli bysme Vas informovat, že můžete u nas koupit "Nintendo eShop Prepaid Card EU" nebo "Nintendo eShop Prepaid Card US". Bohužel Vaš účet musí byt kompatibilní s Eurem nebo Dolarem, zatím pravděpodobně ne budete mohli použit tento produktu.

S uctou

Mihao

S pozdravem,

CZ - Kinguin.cz"

Upraveno uživatelem Xanomes
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

ty jsi asi nikdy neplatil kartou po netu, když máš takovou otázku, bez toho kódu na zadku nelze ověřit kartu a je to bezpečné. Ano dají se sehnat i download kódy ale pouze z UK a platí se tam kartou :D

btw. méně paranoi neuškodí :D, osobně jsem na Nshopu a playstation store utratil něco přes 30K jen pomocí karty, pokud to chceš ještě "bezpečnější", při platbě dej don't store card.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Ne, neplatil jsem kartou po netu. Protože už se párkrát stalo že se do toho naboural hacker a ty peníze ukradl. A říkej si o bezpečnosti co chceš, ale když se jim jednou povedlo nabourat se do serverů Ministerstva obrany USA tak se nabourají všude.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

ok tak abys neřekl, že jsu na tebe hnusný dám ti radu. Zaloš si druhý účet ve stejné bance kde máš teď, vždy před platbou kartou si tam převeď odpovídající částku a po netu plať pouze z toho druhého účtu a nemůže ti nikdo nic ukrást.

Dokonce by mělo jít deaktivovat platby po netu a jen je aktivoat na tu platbu a pak zas deaktivovat

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu