Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Výběr NTB


snus95

Recommended Posts

Zdravím, vybírám ntb pro prarodiče a využití se týká jen internetu s finančním limitem do 14k. Jde mi hlavně o to vybrat dobrou značku, aby mi pak nevolali co měsíc, že je to zase rozbitý, ze zkušeností vím jakým se vyhnout, jako třeba Acer a také sem slyšel, že Asusy taky nejsou žádná sláva, a tak napadla mě volba Dell. Vždycky jsem měl za to, že Delly jsou kvalitní notasy, a tak se chci zeptat jestli to stále plátí. Samozřejmě vím, že pod cenu 15k nemůžu čekat zázraky. Jinde mi, ale radili ať vyberu Lenovo, jenže od známých vím, že s tím jsou problémy. Za poslední rok si Lenovo koupili dva kamoši a oba to měli do půl roku na reklamaci. jeden měl problémy s klávesnicí a zboží mu reklamovali, přinesl si notas domů a najednou přestal fungovat touchpad, po 30 dnech mu nabídli stejný, ale již použitý model, takže si nakonec nechal vrátit peníze. Druhý kamoš měl zase problémy s HW. Proto se ptám jak tyhle dvě značky na tom v porovnání jsou. Předem díky za odpověď.

Můj tip:

https://www.tsbohemia.cz/dell-inspiron-15-3542-n4-3542-n2-312k-_d210388.html

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

co se znacky tyka, kazdej pise, ze Acer a Asus stoji za prd... ale ber to tak, ze se jich prodava nejvic, takze jich jde nejvic take do reklamaci... dell, kterej se skoro vubec neprodava, tak samozrejme muze vypada ,ze poruchovej neni, ale je...

do 14k je to uplne jedno. Ty rozdili ve zpracovani atp se poznaji az u notasu kolem 20k.

Kup jim intela s integrovanou grafikou a neinstaluj tam 2 antiviry a bude to fungovat jak ma...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Moderators

Zbytecny vyhazovani penez , na co notebook za 14k pro prarodice na internet...

Nedavno jsem kupoval pro jeden starsi par v duchode neco takoveho http://www.czc.cz/hp-250-g3-cerna_5/160742/produkt

A uplne to staci, notebook je svizny, na internet , fotky a videa staci.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu