Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Jak získat datum narození?Pro změnu jména


flesh light

Recommended Posts

Zdar

Chci si změnit jméno a k tomu musím vyplnit osobní údaje pro kontrolu a zde je nutné datum narození..dávám všude i na seznamu vždycky heslo x a datum nar. 1.1.1990 je to tak nejrychlejší.

Jenže ted tím otravujou,takže kam napsat pro získání data mnou uvedeného narození,protože mě to nepustí dovnitř do mého systému a uvnitř bych si změnil právě i to jméno co mám ve hře,které se automaticky propisuje do hry.

Kam zaslat nejlépe automatický mail pro obnovení data narození?Nebo alespon at mě na mail pošlou to mnou uvedené datum narození,pak už se mě podaří se přihlásit..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

myslim si, ze jedine napsat na podporu

EDIT: zkus si to zmenit pres prohlizec, po mne to zadne datum narozeni nechce https://account.sonyentertainmentnetwork.com/liquid/login.action v zalozce account- profile to zmen

Upraveno uživatelem Manoust
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...

Manoust,díky za odkaz,ale tam právě není možnost změnit datum narození,nejde do toho kliknout škoda.

Předpokládám,že online ID je právě název toho vedlejšího účtu,který jsem založil a ten chtěl změnit.Ten se mě jak říkáš kjůler změnit nedaří.Samozřejmě se ve hře moje postava jmenuje právě podle toho a na rozdíl od PC se na PS4 nedá přejmenovat,nýbrž se jmenuje podle online ID.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 5 years later...

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu