Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

>>> Hip-Hop <<<


wert

Recommended Posts

  • Odpovědi 84
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Malé děti řeší, kdo je komerční a kdo ne :D:D. Hledám jen to, co je kvalitní a je mi jedno jestli to jede v radiích,na mtv a má to ohromné promo nebo jestli někdo prodává cd's z kufru svého buicku.....Jde oto, co se ti líbí a co je kvalitní hudba........jména jako UGK, 8BALL&MJG, Rick Ross, Crime mob,Three 6 Mafia, E40, Kool Keith, Too Short,.....atd atd Vám nic neříkají ???

btw to shadow.wizard : "pocuvam inteligenty rap, kde nemaju v klipoch a pesnickach potrebu rapovat o nasiliu, zbraniach, drogach, zenach a kluboch..." ........tak to toho opravdu moc poslouchat nemůžeš :D

Jinak ještě k Wu-tang, samozrejmě je zná asi každý, je to klasika, ale ve hře je více lidí, kteří jsou tu minimálně tak dlouho jako oni a jsou velice kvalitni.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

This is REAL Hip-Hop

jj kanye west 4eva

Furt samý USA... Rozumíte aspoň těm textům?

prosimte ty poslouchas ty cikany.cz nebo co nam chces doporucit?

textum u.s. hoperu rozumim v pohode kdyz se na ty slova podivam, jinak pochopitelne z ty pisnicky samotny vsechno nepochytim, nejsem rozenej american

^^ Rap patri cernochom a afroamericanom... pokial viem, tak Em je beloch... a nepocuvam iba 'Ye-ho... pocuvam inteligenty rap, kde nemaju v klipoch a pesnickach potrebu rapovat o nasiliu, zbraniach, drogach, zenach a kluboch...

huraaa konecne nekdo kdo sdili se mnou muj nazor;) (viz muj prvni prispevek v tomhle topicu) fakt jsem rad ze aspon nekdo to taky chape, eminem je trapnej fetak, kdyz si pustim smack that tak jediny co se mi na tom libi je ta prvni polovina kde zpiva akon, pak jak tam neco zvani eminem tak to je hruza, proste afro amici jsou nej 8)

edit: jeste Timbaland je taky skvelej

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak to toho opravdu moc poslouchat nemůžeš :D
A zeby mi to nejak vadilo? Absolutne ;) nemozem povedat ze nepocuvam aj nejakych gangsta typkov ala "Ricky Rauss", Beaine Sigel, Lil' Weezy atd. ale jednoducho, pre mna Top 3 albumami tohto roka su Lupe Fiasco - The Cool, Kanye West - Graduation, Chamillionaire - Ultimate Victory...
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

českej hiphop není jenom gipsy, kterýho znáš z televize... já poslouchám českej (a sk), protože tam rozumím každýmu slovu a to dělá rap rapem - každý slovo má svou roli (v tom kvalitnějším hiphopu) a to, co by ti to mělo dát, ti to dá nejlíp jako celek... ale jasný, taky poslouchám zahraniční. ale rozhodně nechápu, proč někdo odsuzuje českej hiphop. stejně tak, jak někdo odsuzuje rapování amíků o násilí, zbraních, drogách a pod. - oni v tom vyrůstali (žijou) a rap je o životě. to je ten důvod, proč o tom rapujou. stejně tak češi rapujou zas o jiných problémech. těch, který se zas týkaj třeba nás a jsou nám bližší...

vtipnej mně příjde názor, že Eminem nemůže bejt rapper, protože je bílej :roll:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nevim proc by mel bejt hiphop jen pro cerny ... ja osobne kdyz si poslechnu neco ceskeho (indy a witch, psh) a porovnam to s tema vasima novodobejma navonenejma raperama negrikama (west g-unit a dalsi pop), tak sam uznam, ze ty bily kluci to v dnesni dobe umej mnohem lepe. pokud si chci poslechnout nakyho negra abych si z toho neublinknul, musim se ponorit min do roku 96 a mene. pete rock a cl smooth, freddie foxxx atd atd, to je pro me hiphop/rap. ale jinak at si kazdej posloucha co chce, me je to celkem burt ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vam taky prispeju, zacianal sem s fiftym a eminemem, pak se to nejak pomalounku rozrustalo od kamosu co kdo pujcil, pak se to rychle rozrustalo s prichodem internetu, a dneska nejvetsi borec -> KRS1 - dobra muzika, dobrej text, a pro hip-hopovou kulturu toho udelal hodne.

Co se tyce dusledku barvy pleti na produkci: cerny sou dobry, viz. krs, Mr. mef, O'l Dirty, Busta Rhymes a dalsi, ale bilej Em je taky kluk sikovnej, Ugly ducking - belosska kapela, spanelsky Cypres Hill - legendy.

Narodnost a hiphop, to uz je jina vec, ceskej hip-hop fakt poznam uz podle beatu (nekecam, neolikrat se mi to stalo), francouzky, nemecky a podobny - ty reci se mi neliby a vubec jim nerozumim, vyhrava u mne anglickej - necemu rozumim, kdyz ne kouknu na lyrics na net a prelozim.

Takze zaverem - mam rad anglickej hip hop VCETNE 50centa, eminema, Kanye Westa a par dalsich, kterejm se vysmivate ze sou sracky.

a jeste otazecka pro zaryty hiphopery, rozdil mezi komercnim vs. nekomercnim hiphopem. Asi vsichni ste videli eminemovo 8 mili kde zacinal tak jak zacinal, a jestli tak skutecne zacinal, tak by byl s prominutim debil debilni, kdyby nezacal vydavat cedecka a prodavat to a vydelavat si tim. Ja osobne mam rad treba basket, a hip hop je pro mne to samy jako basket. A kdybych ho hral dobre a prisel za mnou typek a rekl "pojd hrat za nas, dam ti 90milionu dolaru" (to dostal LeBron) tak mu nereknu "ne, diky chlape, to je komercni, ja radsi pujdu tady s kamosema za barak na placek" to bych fakt nerekl a bral bych to hned, protoze neni nic lepsiho, nez kdyz te zivi to co te bavi.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nevim proc by mel bejt hiphop jen pro cerny ... ja osobne kdyz si poslechnu neco ceskeho (indy a witch, psh) a porovnam to s tema vasima novodobejma navonenejma raperama negrikama (west g-unit a dalsi pop), tak sam uznam, ze ty bily kluci to v dnesni dobe umej mnohem lepe. pokud si chci poslechnout nakyho negra abych si z toho neublinknul, musim se ponorit min do roku 96 a mene. pete rock a cl smooth, freddie foxxx atd atd, to je pro me hiphop/rap. ale jinak at si kazdej posloucha co chce, me je to celkem burt ;)

:wohow::wohow::wohow: funny, srovnávat český a americký artists by mě fakt nikdy ani nenapadlo, to je jedno, tvůj názor. Ale pokud se ti nelibí nic pocházejícího od "negra" nad 96 tak asi žiješ někde v jeskyni ne ? Seš asi zarytej fan velmi starého soundu, ale jestli si jak říkáš "ublikneš" u věcí jako 2001 od dreho, wu-tang forever,iron flag,jay-z the blueprint,the black album, boot camp clik for the people,raekwon immobilarity + dalsi solovky clenu Wu,UGK,alb mobb deep.................atd atd tak nevim co stebou :cry:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nevim proc by mel bejt hiphop jen pro cerny ... ja osobne kdyz si poslechnu neco ceskeho (indy a witch, psh) a porovnam to s tema vasima novodobejma navonenejma raperama negrikama (west g-unit a dalsi pop), tak sam uznam, ze ty bily kluci to v dnesni dobe umej mnohem lepe. pokud si chci poslechnout nakyho negra abych si z toho neublinknul, musim se ponorit min do roku 96 a mene. pete rock a cl smooth, freddie foxxx atd atd, to je pro me hiphop/rap. ale jinak at si kazdej posloucha co chce, me je to celkem burt ;)

:roll: nekteri lidi proste tem amikum zavideji, reknu ti jen tohle: jestli se ti libi vic "zpev" ceskych cikanu nez afroamericanu kteri tohle zalozili tak mas pekne blbej vkus, ale i mezi negrama jsou takovi jako treba 50cent ktery nemusim, ale porad lepsi nez cesi kteri se trapne opiceji

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

dete se vsema hop hoperama vite kam... nesnasim hopery, nesnasim rozkrok u kolen, nesnasim ksiltovky do strany...na co si hrajete?? na negry?? hovno.. doufam ze se aspon tak neoblikate :/
Ban som ti nechcel dat... iba upozornenie... tak ci tak, pokial si sa nespraval podla pravidiel, Ban si zasluzis...
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

hej co mate furt s tema ceskyma ciganama?! myslite ze nase scena je jen gipsy!? teda nemyslim si, ze by se cesti rapperi opicili... no jak myslis, ale kdyby se vsechno delalo jen tam, kde to vzniklo, asi by toho na svete moc nebylo

hele v showbusinessu jsou dve skupiny: Dementi a normalni lidi, ktery styl udrzujou na nejaky urovni. dementi jsou ty pitomci ktery chodej jak rika exist s rozkrokem u kolenou a ty se pak opicej po tech jeste normalnich hoperech z U.S. a lezou do showbusienessu taky a cesti hoperi mezi takovy dementy patrej at jsou to cikani nebo ne

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

dete se vsema hop hoperama vite kam... nesnasim hopery, nesnasim rozkrok u kolen, nesnasim ksiltovky do strany...na co si hrajete?? na negry?? hovno.. doufam ze se aspon tak neoblikate :/

Hip hop neni jen o tom ze se tak oblikas, clovek muze poslouchat hip hop a oblikat se treba do disca, takze nevim co to tady placas za blbosti.Kazdej je proste nakej a libi se mu neco jinyho a jestli to nechapes tak bez napr. na libimseti.cz a tam se pridej do jedny z tisice diskuzi o tomhle tematu a nebo ses proste jen nejakej zakomplexovanej malej usmrkánek ?

no jinak muj nazor je takovej ze kdyby na cesky scene nebyly PSH,I&W nebo LA4 tak to jde docela do kopru .... a na slovenku to hodne urcite hodne drzej Kontrafakti i kdyz Bozk na rozlucku se jim moc nepovedl ..... jinak moji oblibeni interpreti - Swizz Beatz,T-pain,Chris Brown,Ray-J,Pitbull,Bow Wow,Pretty Ricky,Soulja Boy,Twista,Dj Said a Nass-R,Toni Braxton,Dj Cizo,Bobby Valentino,Ja Rule,Fatman Scoop,Bone Thugs-N-Harmony,J.Holiday,Kevin Lyttle,Young Lloyd,Jermaine Dupri,Layzie Bone,Jagged Edge,Lil Wayne,Omarion,Usher atd ... :) ... sice vetsina dela r&b ale to ma k hip hopu docela hodne blizko:) ale nektery CZ a SK taky nejsou spatny:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no vidím že tu všichni řešíte 5O Cenťáka, až teda začnete řešit aspoň PSH nebo Kontrafakt a třeba jejich novy album BNR, tak se rád přidám taky, jinak co se týče mě a zahraniční tvorby tak určitě polské WWO, dál Cypress Hill (nej. jejich album Skull and Bones), Warren-G atd. ale jinak jsem fanouškem CZ a SL rapu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no vidím že tu všichni řešíte 5O Cenťáka, až teda začnete řešit aspoň PSH nebo Kontrafakt a třeba jejich novy album BNR, tak se rád přidám taky, jinak co se týče mě a zahraniční tvorby tak určitě polské WWO, dál Cypress Hill (nej. jejich album Skull and Bones), Warren-G atd. ale jinak jsem fanouškem CZ a SL rapu

Nevim no,kdo ho tu resi kazdopadne 50 Cent to uz neni o nejaky lyrice ale o penezich .... proste o nicem;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu