Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Ps4 dělá fakt hluk !


Saee4

Otázka

Recommended Posts

  • 0
Tak já mam PS4 v jinym pokoji :) Jinak reklamací to nevyřešíš, prostě větrák jede aby se to uchladilo. Maximálně si kup/vyrob nějakej stojánek s přidaným vetráčkem, docela to pomůže. Někde sem tu viděl i topic.

no jelikož ted už mám druhou PS4 a u té první větrák jel v klidu a tahleta je šíleně nahlas tak myslím že je něco špatně

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Zkrátka je to výkonější a kompaktnější konzole...takže víc topí a je méně prostoru na větrák a ten je menší a jede na víc otáček a dělá větší hluk...jednoduchý...

Xbox je větší rozměrově, kolik tepla navíc vydají paměti a extra štáva do GPU netuším ale asi o něco víc a proto je v něm velký větrák, který má nižší otáčky takže nedělá hluk...

Z toho vyplývá jediné...ps4 bude vždy hlučnější...buď si kup sluchátka, zesil podstatně zvuk nebo si kup podložku či to dej do lednice, prostě cokoliv...

Nebo si kup Xbox ale budeš hrát v nižším rozlišení / horším snímkování (vše se ale odvíjí od optimalizace protože jsou i hry kde je to 1:1) a samozřejmě nebudeš moct hrát ps4 exkluzivity...

Je to snadný jako facka..každej preferujeme něco ...třeba to může být i ovladač co já vím...nemůžeš mít vše v jednom přístroji...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Já ale nejsem přecitlivělej tahle PS4 hučí že je to fakt extrém ... není slyšet vlastního slova když se hraje hra

Jestli ti to huci tak moc pri kazde hre tak je to spatne. Mne to huci jen pri nekterych hrach napr. Infamous. Nejvice mi to kupodivu huci u tech indie her. Nejvic u Rocket league.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Pokud fakt takhle hučí,tak jednoznačně reklamovat.Hrál sem teď doma v celkem velkým vedru...ráno sem ho zapl v 7:00 a vypínal sem ho až večer kolem půlnoci...neslyšel sem nikdy nic...naprosto nic...ticho jak v hrobě,to přísahám =) jo a hrál sem GTA 5...což mi přijde taky náročnější na rychlost vykreslování detailů atd...ale jak říkám,ticho =)

Záleží taky,jestli si ho nestrčil do uzavřený poličky...to se PS4 moc nelíbí.Já ho mám "venku" na stolku pod televizí-kousek od okna,takže asi dobré místo k chlazení,ale to co to dělá tobě je vážně špatný.Raklamovat-nech si vrátit peníze-kup novej PS4.Nikdy bych si nekoupil XONE jen za cenu nižší hlučnosti.PS4 taky není hlučná-pokud je vše v pořádku-a ještě si zahraješ hezčí hry. =)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Jednoznačně to reklamovat, mám stejný problém a teďka to řeším. PS4 má být o 30% tišší než PS3, a pokud u hraní hučí rozhodně to není normální. A to mi mimochodem řekli i na technické podpoře SONY.. Pokud vám v servise řeknou že je to normální, nenechte se ukecat a trvejte na svém.

Upraveno uživatelem Algeroth
překlep
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu