Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Nefunkční dualshock při hrách


chorke1988

Otázka

Nenašel jsem podobné téma tak založím nové. Mám problém s DS4. V komplet menu (obchod, dashboard) funguje bez problémů, jde sním zapnout i hra, ale když hra najede (jakákoliv) ovladač nefunguje, vůbec žádné tlačítko. Prostě nereaguje. Vypnu, zapnu druhý ovladač a jede bez problémů. Nevíte co s tím? Děkuji

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

12 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

ahoj mam uplne stejný problem,muze nekdo chytrý poradit co stím,presne jak rika kolega jestě v tydnu me ovladac fungoval,ted zapnu ps4 v menu ovladac funguje poté zapnu fifu16 a pri vyberu jazyka uz s ním nepohnu,druhy ovladac ktery mam pujceny funguje bez problemu,dělá me to ale i u jinnych her

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

vygooglil som 2 možné riešenia..

1. obnoviť databázu: Go to the ps4 and keep holding the power button until u hear second sound, than connect ur ps4 controller that u have problem with, wire USB, than click on restore database.

2. zresetovať ovládač: Pressing the rest button in the hole on the back of the controller with a pin solved it, though.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

takze obnovit databazi tzn ps4 do tovarniho nastaveni respektive do nastavení jak jsem ho prinesl domů,ale update zůstali,to jsem udelal,ovladac jsem zresetoval tim paratkem z druhé strany ps4 napsalo ze ovladac je odpojen a zadne dalsi nastavovani jsem nemusel delat ovladac jsem normalne zapnul a proste v menu funkcni normalne a pri spusteni hry nejde!co si o tom myslite?software chyba ovladace?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

aj keď vrátiš konzolu do továrenského nastavenia, updaty vždy zostanú, to je normálne. ešte tam bolo niekde spomenuté, aby si skúsil zapojiť ovládač do USB a použiť ho tak.. či to nepomôže. ešte skúsim niečo vygoogliť, aj keď nerozumiem, prečo to neurobíš sám.. každopádne, neviem akým spôsobom sa dá reklamovať ovládač samostatne.. pokiaľ by si musel pridať aj konzolu, tak to asi veĺmi riešenie nie je:-/

EDIT: ešte som našiel toto:

ten týpek síce šušle a miestami aj koktá, ale tak postup sa pochopiť dá:-D snáď pomôže...

Upraveno uživatelem macplash
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

takze ovladac jsem pripojil na kabel a udelal jsem to podle toho navodu,potom jsem ovladac zapnul prostrednim kulatym tlacitkem,ovladac se pripojil a ihned bylo videt ze se i nabíjí,(to predtim ani neukazoval kdyz jsem ho mel pripojeny na kabelu,a byli nefunkční klávesy L2+R2 + X),zapnul hru a vše v pohode!,dostanu se do menu hry přes tlacitko Press a ovladač se jeví jako plně funkční - paráda,diky za rady!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

@biggerg a dělá ti to jen u nhlka nebo i u jiných her? Pokud jen u nhlka, tak tam to može být i nastavenou agresivní obrannou strategií, kdy hráč ovládaný AI má přikázáno jakkoliv se dostat k puku/odebrat ho. No a ptože AI je bubé jako divák střepin a televizních novin, tak skoro ve všech případech fauluje podražením.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

@Mamdaz  pri inom som si to nevšimol zo začiatku to bolo všetko ok v poslednom čase to začalo robiť a lezie mi to na nervy 😁 skúsim pozrieť v nastaveniach kiežby si mal pravdu 😊😊

 

Tak skúšal som aj nastavovať nepomohlo,resetoval som ovladac aj vymazal NHL a znova nainštaloval nič nepomohlo,ešte niekto nejake rady?? Či to bude nejaký skrat v ovládači 😑😑

 

Mám nastavené NHL 94 ovládanie.nevypichuju mi hráči ktorý ovláda akože cpu ale napr. Mám puk a idem prihrať ide k nemu prihrávka a on je žeby chytal prihrávku ale vypichuje ako dilino.niekedy aj keď obranujem tak z ničoho nič hráča ktorého ovládam sám začne vypichovat a tak aj fauluje.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu