Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

PS+ od září zdraží za čtvrtletní předplatné


spoock

Recommended Posts

Tvl panove proc takove slohove cviceni? Chci tu sluzbu koupim nechci nekoupim, nikdo nikomu nedrzi u hlavy bouchacku prece navic mam pocit ze to same momentalne dela i ms rocni nechava a ostatni zdražuje. Tato debata je opravdu jen o rypani se v hovne komu vic smrdi...ja mam osobne plus ucet nekdy do roku 2018 a i kdybych nemel tak se deje ♥♥♥♥♥, chci hrat tak si ho koupim a tak to bylo i v dobe kdy jsem vydelaval ono zminene ♥♥♥♥♥....

A Ano pokud zdrazi i rocni a nezlepsi obsah bude to na dalsi diskuzi ....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No pokud hraju aktivne nejakou online hru tak uz to neni o tom chci koupim, nechci nekoupim. Proste tu sluzbu potrebuju a nezbude mi nez se podridit, pokud chci dál hrát. A jako kdybych si mel pokazdy rict, ze si dam o dve piva min tak si zachvilu v te knajpe nedam ani hole vody.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...

ja mam sluzbu psn+ predplacenou do roku 2019, vsechny kupony ve slevach,takze me navyseni netrapi. Spise je otazkou,jestli do te doby vydrzim hrat.

Jinak bezesporu ma xbox live lepsi online, stabilni atd oproti psn,ale chybi mu ta nejdulezitejsi vec a to must have this game. Zadna exlusive game, kvuli ktere by jste si museli tu konzoli koupit. V tom vidim nejvetsi minus xboxu.

A zhlediska,ze v unoru vyjde street fighter V pouze na ps4 a pc,tak se bojovkarsky svet vicemenne zmeni a k tomu novinka cross platform pc x ps4.

P.S. microsoft se tedka silene snazi, protoze vi,ze mu ujel vlak:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ať klidně zdraží i na 2 000. Já už si PS plus nekoupím. Dal jsem si ho na rok a obnovovat ho už nebudu, dokud tam nebudou normální hry. Mulťák nehraju a z těch indie ... už je mi blivno a to jsem indie hry kdysi hrával docela často a rád...♥♥♥♥♥ Sony. Celkově podpora hráču atd stojí za prd (patche,hry, problémy) oproti mrkvosoftu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu