Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Flash karty pro NDS


maxcz

Otázka

Cau

Mam NDS lite a hcci se zeptat na nekolik veci

1. Na flash kartu (aspon doufam ze se tomu tak rika) si muzu v pocitaci skopirovat Romku, kterou si stahnu a tu potom hra. Takze si stahnu Custom Robo Arena, skopiriju na memori kartu a tu do flash karty a nintenda. Funguje to takto a dobre. Nebivaji s tim problemi?

2.Na intenrnetu sem si nasel

flash kartu M3 DS Real Pack a taky R4 Revolution. Jaky je mezi nimi rozdil a co ktera umi dobreho. Jakou byste mi doporucili?

Diky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 67
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Top Posters For This Question

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Top Posters For This Question

Recommended Posts

  • 0
Zdravím...mám prosblém s R4 kartou.....nemám jí moc dlouho a najednou nejde do R4 zasunout paměťovak...vyskakuje, jako by tam bylo pérko...nemá s tím někdo zkušenost?? Díííky!!!

Jestli to myslis tak, ze ti do R4 adapteru nejde vlozit micro SD karta, tak tam zadna pruzinka neni. Micro SD karta se pouze zasouva bez odporu. Nedavas ji tam obracene? Me to nekdy take splete - do R4 adaptaru se dava obracene, nez do ctecky karet.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Jestli to myslis tak, ze ti do R4 adapteru nejde vlozit micro SD karta, tak tam zadna pruzinka neni. Micro SD karta se pouze zasouva bez odporu. Nedavas ji tam obracene? Me to nekdy take splete - do R4 adaptaru se dava obracene, nez do ctecky karet.

Taky mi to je divný.....doteď jsem jí tam zasouvala bez odporu...najednou mi vyskakuje ...nechápu...obráceně ji tam nedávám:)...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
A neni mozne, za by se ti uvolnil jeden z kontaktu adapteru (takove ty podlouhle medene plisky) a tys na nej tou kartou narazela? Zkousela ses divat do te sterbiny?

Ve štěrbině nic vidět není....ta kartička tam prostě nejde zasunout...vrací se pořád zpátky:cry:...ach jo...:cry:

EDIT: Asi budu muset koupit novou.....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Ve štěrbině nic vidět není....ta kartička tam prostě nejde zasunout...vrací se pořád zpátky:cry:...ach jo...:cry:

EDIT: Asi budu muset koupit novou.....

Nezapomen, ze i pri nakupu z druhe ruky (treba aukro) mas narok na zaruku. Minimalne 6 mesicu (u pouziteho zbozi) nebo i dva roky (u noveho zbozi). Zkus se s prodejcem domluvit treba na vymene nebo na oprave.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Nezapomen, ze i pri nakupu z druhe ruky (treba aukro) mas narok na zaruku. Minimalne 6 mesicu (u pouziteho zbozi) nebo i dva roky (u noveho zbozi). Zkus se s prodejcem domluvit treba na vymene nebo na oprave.

Bohužel jsem tuhle R4 koupila zároveň s NDS na inzerát....zkusim tomu klukovi napsat, ale nedělám si naděje.....díky moc !!!..:)

EDIT: Tak mi to nedalo a koukla jsem dovnitř...je tam v té kovové "skříňce", kam se strká micro karta takové malé pérko, které mi kartu vrací zpátky.....nevím, co tam dělá....asi to někde ruplo a pérko se uvolnilo.....tak a "babo raď"

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Tak mi to nedalo a koukla jsem dovnitř...je tam v té kovové "skříňce", kam se strká micro karta takové malé pérko, které mi kartu vrací zpátky.....nevím, co tam dělá....asi to někde ruplo a pérko se uvolnilo.....tak a "babo raď"
No ja bych ho asi zkusil opatrne vyjmout, ale doporucovat ti to nebudu. Ja jsem takovy typ, co se ve vsem rad stoura ... a ny vzdy to dobre dopadne. Nech si to jako posledni moznost, kdyz ti prodejce nevyjde vstric.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

já mám třeba Superkey se supercard....možnost nds i gba romek, mp3 i filmů ale ty dvě možnosti nevyužívám mám to přece jen na hry....hry mi šly vždy všechny bez jakýhkoliv problémů, hry se musí akorát upravovat přes program což je otázka pár sekund...a do hry jsou pak před spuštěním uvedeny různé cheaty pro ty kteří by to využili nebo jen po té, co hru dohrajete tak si nějakým tím cheatem zpříjemnit hraní

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
No ja bych ho asi zkusil opatrne vyjmout, ale doporucovat ti to nebudu. Ja jsem takovy typ, co se ve vsem rad stoura ... a ny vzdy to dobre dopadne. Nech si to jako posledni moznost, kdyz ti prodejce nevyjde vstric.

:)...taky mě to napadlo...ale už jsem psala kamarádovi, co je ve "šťourání" dobrej....tak uvidíme...díky! měj se !:)

Hodně štěstí při šťourání;-)

metuj

:)...taky mě to napadlo...ale už jsem psala kamarádovi, co je ve "šťourání" dobrej....tak uvidíme...díky! měj se !:)

Hodně štěstí při šťourání;-)

metuj

Tak jsem nervově nevydržela a "zašťourala" jsem sama...a povedlo se...nějak jsem ho tam asi zamáčkla zpátky...díky za podporu !!! :)

Jsi šikovná. Žádnýho chlapa nepotřebuješ;-)

metuj

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Zdravim,

nabízím k prodeji nové R4 DS Revolution a Supercard miniSD, oboje za 1250,-.

V případě zájmu možno sehnat i s paměťovým médiem. Zásílám dobírkou, klasicky při platbě předem, expresně a je možno i osobní předání. kontakt: wiguf@volny.cz

Dávám záruku!

HOj, jaký máš aktuální stav R4 DS Revolution ? měl bych zájem :wohow: :bash:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

zdravim.mel bych prosim dotaz.mam NDS a chtel bych na nem jak internet,tak i moznost prehravat treba filmy a hudbu.na net je -Nintendo DS Browser + memory Expansion pak (DS) ale nic jineho s tim nenadelam.Kdybych si ale poridil tady popsanou R4kartu a mikroSD kartu,slo bytam nejak nahrat tu operu pro DS a fungovalo by to?a da se ta opera stahnout nebo koupit?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Sehnat se da ja mam EZFlash 3in1 je to expansion pack,rumble pack a muzes hrat hry na GBA (rumble pack-nintendo vybruje u podporovany hry napr. metroid prime pinball)

Nasel sem stranku kde stoji 19.05$ a postovny zdarma coz je necelejch 330,-Kc (je to verze pro lite)

jinak odkaz mas tady

================

http://www.dealextreme.com/details.dx/sku.2967

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Zdravim,

teď nabízim flashkarty DSTT vhodné pro NDS(L) , které mají stejné funkce jako

R4 DS Revolution a navíc podporují čtení rychlejších micro SD

paměťových karet pracujících na protokolu SDHC a mají rychlejší upload her. A dokonce jsou levnější, stojí jen 1200,-.

RECENZE ZDE: http://gbatemp.net/index.php?showtopic=69748

Používání je stejné, podporují moonshell i homebrew, videa, mp3, obrázky,

e-booky, prostě vše co R4. V balení je také to samé, krabice, karta

TT, ochranné pouzdro a čtečka s poutkem, která lze po zasunutí

microSD karty použít buď jako čtečka pro nahrávání her na médium,

nebo jako klasická přenosná fleška, která se dá připnout na klíče.

Software je ke stažení na internetu www.ndstt.com

V případě zájmu 1GB microSD karta(cca 30her) s redukčním

adaptérem na SD(vhodné pro integrované čtečky těchto karet v

počítači, nebo do foťáků, mobilů a jiných zařízení podporujících

SD).

Sada TT + microSD 1GB stojí 1500,-(vše co je k hraní zapotřebí).

Záruku poskytuji 6 měsíců a lze ji uplatnit po uhrazení všech

poštovních poplatků s reklamací spojených, tj. doprava ke mně, mému

dodavateli a zpět.

Zásoby jsou omezené a proto kdo odepíše dříve, má

přednostní právo.

Objednávky a dotazy pište na mejl wiguf@volny.cz

Karty posílám dobírkou, klasicky při platbě předem a

expresně do 24hodin*.

Možné je i osobní předání v Plzni.

Máte-li jakékoli dotazy, klidně se s nimi na mě obraťte.

*24h trvá dodání poštou, ale na dopravu zboží na poštu si vyhrazuji 48h - běžně zvládam, pokud mi napíšete večer, již druhý den. Tzn. max do 72h.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

jenom k tomu GBA explorer, tak ten zatim vůbec neni v nabídce..... sice recenze je, otestovanej taky byl, ale neprodává se. Zkusim se ještě optat a pak bych dal vědět, ale zatim to moc nevidim. Jinak s rumblem se dá sehnat. Ale já ho nenabízim - z mý vlastní zkušenosti to je blbost.... pokud to ta hra nepodporuje už od výroby a těch je hoooodně málo... = zbytečně vyhozený peníze. Jinak se ty svoje TTčka nikomu nesnažim vnutit.:wohow:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

zdarec, tak po dlouhé době zase píšu....

rád bych se zeptal - koupím si R4 DS kartu (je to to samé jako R4 DS revolution? mylsím že jo, ale jistej si nejsem - prosím o objasnění...) a k tomu dostanu CD s porgramem jakýmsi na instalaci - ale co když pak výjde novej program aten muj už bude zastaralej a nové hry/filmy...atd. už to nebude chtít přehrát nebo něco?? Dá se pak stáhnout nějakej upgrade? popřípadě downgrade kdybych zase chtěl jít dolů??

další otázečka - mám normál NDS (ještě to staré, ne Lite) - vadí to něčemu? Vím že jsou obě verze kompatibilní.... ale opatrnosti nezbývá...

A ještě jedno - mám do toho jít? :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu