Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Nová verze Nintenda DS


Guest Anonymous

Recommended Posts

Guest Anonymous
DS nemuze PSP prekonat...koupil bych to tak 4letymu diteti...od 6 uz zvladne psp :mrgreen:

od 3+ je ape escape golf a kopa takich veci takze psp je od 3+

a nds pre cinanov a deti do 2r 8)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 107
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

len nechapu proc nintendo pracuje na novom nds ked je na trhu sotva 2 roky a psp ajtak neprekona

psp překonávat nemusí, už ho překonalo :D , když koukneš na

www.prodejher.cz

, tak zjistíš, že v japonsku vede nds o docela hodně. Jsem ale priznivem psp, takže se mi to teda moc nelíbí, že nds vede :twisted:

to jako, že tahle kalkulačka vyhrála souboj s PSP?? ty žlutý jsou fakt na palici a vím to z vlastní zkušenosti protože s nima makám v práci))

jj, vyhrála ho v jap. :D myslím, že skoro o dvojnásobek :D ,

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

já nevím proč se o tom bavíte, když máte psp ? to vám nestačí ? :lol:

jo jasně že stačí :D . Jsem chtěl jen zareagovat trošku na tohle téma, jelikož tady někdo psal, že nds nemá šanci. No ale podle toho jak se prodává v jap, tak asi má.

šikmooký jsou děti. pořád by jenom hráli arkády atd... :lol:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 months later...
  • 2 weeks later...
Guest Anonymous

Čus dskáři já sem starej dskář měl sem 2 hry jedna supr a druhá hahaha mno a tedka je moje ds v bazaru doví jestli ne už uněkoho doma :) DS NEMÁ TOLIK MOŽNOSTÍ jako psp ale japončíci ponich jdou

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...
  • 1 month later...
  • 2 weeks later...

ja bych si nds nekoupil jen kvuli tomu ze tam nejdou hacknout hry , maji horsi grafiku , nedaji se tam poslouchat mp3 , nedaji se tam sledovat filmy , nejsou tam tak skvele hry , a kdyz chcete jit na internet tak si musite prikoupit jakysi modul atd atd sice nestoji moc ale pokud vyte jak na to s psp tak vas to vyjde stejne levneji

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ja bych si nds nekoupil jen kvuli tomu ze tam nejdou hacknout hry , maji horsi grafiku , nedaji se tam poslouchat mp3 , nedaji se tam sledovat filmy , nejsou tam tak skvele hry , a kdyz chcete jit na internet tak si musite prikoupit jakysi modul atd atd sice nestoji moc ale pokud vyte jak na to s psp tak vas to vyjde stejne levneji

...a není na něj Tekken :lol: :evil:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu