Jump to content
  • 0

Koupě konzole!


Trevor1468628552
 Share

Question

9 answers to this question

Recommended Posts

  • 0

no takhle já si koupil PS4 zahral jsem si TLOU,The Order 1886 atp,ale pak jsem si koupil XBOX One a jsem rád za XBOX One má lepší menu a co se týče her nepoznaš 1080p a 900p.Stejě to XBOX upscaluje na FULLHD,asi nejdůležitější je co chceš hrát Uncharted 4 nebo Gears of War 4 atp.. prostě si vyber podle her

Link to comment
Share on other sites

  • 0

Sto lidí sto chutí, vlastním PS3, Vitu i PS4 tudíž ber můj názor s rezervou, ale je to primárně jen o tom jak moc jsou pro tebe důležitý vlajkový tituly. Xko má kolekci HALO, GOW atp. a na PS si zase v současný chvíli zahraješ Bloodborne, remaster TLOU, chystá se Uncharted a řada dalších her. Ty AAA tituly většinou vycházej multiplatformově, takže je jedno na který konzoli hraješ. Polož si tedy otázku kvůli jakejm hrám hlavně konzoli chceš, co od ní očekáváš a pak vol dle svýho uvážení. Co se týče komunity a hráčů, celosvětově i u nás zatím platí trend, že je PSko oblíbenější, tudíž budeš mítl lepší možnosti sehnat bazarový hry (kvůli ceně). Jinak zajímavou věcí může bejt v budoucnu zpětná kompatibilita Xka, ale moc se o to nezajímám, takže nechci říkat něco co nemusí bejt pravda. Za mě bych teda volil PSko, ale kdyžtak už novou revizi kvůli menšímu hluku a menší spotřebě.

Link to comment
Share on other sites

  • 0

Na co jsou dvě? na to aby sis zahrál co ta druhá nenabízí ... leda, že napíšeš narovinu, že na to teď nemáš love což je pochopitelnější než napsat na co obě?

Jina už to tu padlo, co tě baví za hry? podívej se co na té konzoli je za nabídku her popř. exkluzivit co jsou/mají vyjít, online služby zde je asi xbox lepší, kolik máš v okolí známých s ps nebo xbox už jen třeba kvůli pujčování her či výměně ... Jen ♥♥♥♥♥ ti napíše kup jen tu nebo onu tzv. xbot nebo poník co jsou zaslepení ....

fakt v dnešní době myslím není problém mít min. 2 stroje abych řádně vychutnal co mi hry nabízejí :-) jak já tak lidi okolo mají min. jako druhou konzoli wiiu např.

takže k otázce já osobně bych první volil ps4ku kvůli hrám co nabízí a co se mě líbí a časem dodal xone ...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Answer this question...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use. Privacy Policy