Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Pro Evolution Soccer 2016


mikas_cze

Recommended Posts

  • Odpovědi 127
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

No kazdopadne pes je super,skvely je,ze se do ps4 daji nahrat patche s dresy apod.,doufam ze jich bude vic a pujdou vsechny.

Jen nevim jak to je s volnym mistem,protoze vse mi tam nahrat neslo vse

Hral jsem vzdy fifu,ale tenhle rok je naprosto stejna,proto jsem sel do pes a super,chybi mi jen mod fut,ktery pes nema,ale to je jedno :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím. Ja som to skúšal dneska editovať. http://www.pesworld.co.uk/p/pes-2014-files.html Presne toto čo má 46,04 mb. Nevedel som tam zmeniť logá. Napríklad ako Anglická liga atď. Asi v tomto update neboli. Tak som hru radšej odinštaloval a znovu nainštaloval aby mi to tam neostalo, lebo všetko som tam nakopíroval. (Nechcel som aby mi to tam ostalo a nevedel som ako to vymazať) Asi radšej počkám na nejaký full patch, kde bude všetko a aj presný návod. Lebo som nevedel podla jedného videa na youtube, že či to tam mám kopírovať ako len niektoré označené alebo všetky naraz. A to isté potom, keď som prešiel z dresov na logá.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No s českým forem to bude těžký. Ale použij google.translate nebo lepší překladač. A nebo překládej sám pokud alespoň trochu ovládáš angličtinu tak ty lidi píšou většinou jednoduše.

http://www.neoseeker.com/forums/89189/

http://www.pesgaming.com/forumdisplay.php?f=1

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dneska KONAMI předvedlo velký fail, totiž oznámili, že update, který aktualizuje soupisky pro letošní ročník (a který by měl být samozřejmostí už při launchi) bude dostupný 29.října. Možná mám zkreslené představy, ale jestliže si já doma na konzoli upravím přestupy u cca deseti největších týmů za hodinu, co jim na tom může trvat 6 týdnů?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jasný, máš pravdu, jsem ♥♥♥♥♥...

no ale stejnak, moje nadšení z pes nějak upadává, přestává mne to bavit, při online hraní mi příjde ře hráči nereagujou na to jak mačkám nebo opožděně, nepřepínají se mi, jak já chci apod...je to nějaký divný

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj ty tak to mas pripojenim hral jsem hned prvni zapas a zdalo se mi to same kdyz jsem prepnul na jineho hrace prihraval atd vse bylo opozdene rikal jsem si co to je ale pak uz ty dalsi zapasy byly v pohode a reaguje vse jak ma. Ono ti to nahore v pravem hornim rohu ukazuje ty tri carky internetu kdyz je to spatne pripojeni tak uz mas dve atd.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Byl jsem take dlouhodoby hrac pejska. Bohuzel jsem presel v roce 15 k fife z duvodu tragickeho online, lagum a s tim souvisejiciho zpozdeneho ovladani v online. Netvrdim ze se to stavalo v kazde hre, ale ve vetsine her ano. Musim ale rict ze singl popr. hrani s kamosem na jedne konzoli nema konkurenci. Preferuji online takze fifa byla jasna volba..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj kluci, budu si porizovat pesko a tak se ptam, jaka je spokojenost jhlavne s onlinem? :-) Najde to hrace rychle? A kdyz si chci dat treba bundesligu do hry, kde najdu nejaky navod jak na to? Cetl jsem to tu o nejakejm editoru ve hre, takze si rikam, ze letos ma PESko stejnou startovaci caru, ne-li lepsi diky UEFA lize mistru. Diky moc. P.S muzete mi sem napsat vase nicky? At si nekdy dame a mam i nejake zname PESkare :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Cau online je v pohode najde to rychle hrace. Jinak fotbalek nejlepsi zatim co jsem hral fifa je slabota podle toho. Na teto strance http://www.pesworld.co.uk/p/pes-2014-files.html si muzes na flashku stahnout dresy loga atd hlavne na tu anglickou ligu jinak bundesliga o tom nevim mozna casem to nekdo udela. Hlavne ze je anglicka ne.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu