Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Audio na PS3 - repro, sluchátka, headsety,...


tatman17

Otázka

  • Odpovědi 263
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Top Posters For This Question

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Top Posters For This Question

Recommended Posts

  • 0

caw vsichni hodlam si koupit ps3 a chci se zeptat jak je to s kabelama hodlam hrat na monitoru takze kabel hmi-Dvid-D to uz mnam vyhlidnuto ale de mi spis o zvuk mam reprobedinky s normalnim 3.5mm jackem prostek klasika k pc je nejaka redukce nebo to ma ps3 na sobe myslim vystup fakt moc diky za help.

marek_2080: upraven nazev topicu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Má na sobě digitální výstup je to něco jako na domácí kino, ale žádnej jack na ní není a s tou redukcí nevim, já to mam připojený k tv a dva sinche do zesíku takže jednoduchý. PS3 má digitál(optical) výstup na 5.1

PS na mejl ti můžu poslat schéma z manuálu PS3

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
oj kamo ... nemel jsi na mysli coaxial ???

sry za ot

Teď si mě zmátnul, ale fakt si myslim že se to jmenuje digitální výstup propojení optickým kabelem max. připojíš 5.1

Vše o nastavení zvuku PS3

http://manuals.playstation.net/document/cz/ps3/current/settings/audiooutput.html

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Ahoj, rád bych si nechal poradit od zkušenějších, jaká si mám pořídit sluchátka s mikrofonem k PS3. Vítám vyzkoušené tipy zejména na ta bezdrátová, protože kabely mě nebaví.

Rozumím tomu správně, že sluchátka využiju nejen při on-line hraní ke komunikaci s ostatními, ale také ve chvílích, kdy chci hrát a nechci rušit zvukem konzole ostatní?

Díky moc!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
no to je headset...a o zadnych sluchatkach jsem neslysel...ja to mam pres specialni redukci od mansdy

sluchátka, headset, není to vesměs na směs jedno? stejně, tohlencto je sice další headset, do toho bych řekl sluchátka :D : http://www.herni-prislusenstvi.cz/sony-playstation-3/prislusenstvi/-/playstation-3-gaming-headset/5553.html

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Ja teda take nedelam rozdil mezi sluchatky a headsetem. Takze na tom mi tolik nezalezi.

Spis me zajimalo, co skutecne pouzivaji ostatni ke svym PS3. Sluchatka z herniho-prislusenstvi.cz, gamehouse.cz, playcentrum.cz atd. znam take (umim googlovat), ale kdo z vas ma nektera ze sluchatek, ktera jste doporucovali? Jake jsou dojmy? Nebo jste jejich koupi zavrhli a koupili si radeji nejaka jina?

Nekde jsem slysel, ze s PS3 dobre funguje bluetooth headset od mobilu. Ma k tomu nekdo nejake info?

Mozna vypadam jako nevdecnik, ale fakt mi neslo o odkaz na shop, kde si muzu koupit nejaka sluchadla. Diky moc

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Mam ten stejnej jako Daxter a sem spokojenej. A oni expedujou do 7 dnu me to vyexpedovali taky az za 6 dní. A Dosel skoro za 10 dni. hruza.

to máš dobrý, ale já už čekám měsíc, takže jsem to zrušil, chci objednat bluetooth ale nevím jak je to s tím rušením sixaxisu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu