Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Audio na PS3 - repro, sluchátka, headsety,...


tatman17

Otázka

  • Odpovědi 263
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Top Posters For This Question

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Top Posters For This Question

Recommended Posts

  • 0

Dotaz. Když si koupím sluchátka http://sluchatka.heureka.cz/logitech-vantage-usb-headset/ nebohttp://sluchatka.heureka.cz/ozone-onda-3hx/, zapojím usb do ps3, tak tv pozná, že jsou zapojena sluchátka? Z tv už zvuk nepůjde? Já jsem z toho maďar. U těch prvních jde zvuk z obou stran ? Potřeboval bych sluchadla na hraní bf3 a přitom kecat. Po první jsem chtěl propojit pc sluchátka s mikrofonem do ps3. Nevím co je lepší.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

jestli chceš jen čistě headset ha kecaní tak nejlevnější varianta je bluetooth headset pro mobile. Jestli chceš i zvuk musíš hodně přitlačit a koupit wireless sony headset. TV je blbá a o rozdělení zvuku se stará PS3 podleho jak ji nastavíš.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Rád bych pořídil bezdrátový sluchátka k ps3 jak na samotný použití pri hraní, tak i na komunikaci za použití headsetu. Asi mám vybraný ty originální od sony, ale mám otázku ohledně použití s tv. Musí se něco zapojovat do tv? Trochu předpokládám, že zvuky (hlas) jde pres bluetooth, ale 100% to nevím. Díky za radu.

http://www.cybex.cz/Konzole-a-hry/Prislusenstvi/Sluchatka-Sony-PS3-Premium-Wireless-Stereo-pro-PS3-PS719258735/produkt=860799676/kategorie=22918/

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

do pska to je v pohodě, ale máme TV zavěšenou na zdi a představa, že jí budu hodinu sundavat, tak jak vždy :). Bohužel se mi na tom adaptéru na tv urval "zobáček", tak jde blbě sundat.

Díky za radu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
jestli chceš jen čistě headset ha kecaní tak nejlevnější varianta je bluetooth headset pro mobile. Jestli chceš i zvuk musíš hodně přitlačit a koupit wireless sony headset. TV je blbá a o rozdělení zvuku se stará PS3 podleho jak ji nastavíš.

Je tohle pravda? Chci poslat zvuk ze hry do bluetooth sluchátek, žádný headset. To jde pouze do sony sluchátek?

Zkouším připojit stereo bluetooth sluchátka, které PS3 vidí, ale v nastavení tam jde poslat jen chat komunikace, ale né všechny zvuky ze hry. Když budu mít originál SONY wireless sluhátka, tak tam pujdou všechny zvuky ze hry?

Díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

NOKIA BH-111 když je připojím k PC nebo mobilu, fungují naprosto v pohodě. S PS3 se spárují skvěle, ale prostě fungují jen jako headset, nejde do nich poslat všechen zvuk.

post-70115-1468719429117_thumb.jpg

1.obrázek: ACCESORIES SETTING - AUDIO DEVICE SETTING

- zde mám vše ok

post-70115-14687194305834_thumb.jpg

2.obrázek: SOUND SETTING - AUDIO OUTPUT SETTING

-tady není o sluchátek žádná zmínka

Upraveno uživatelem drak3go
Příspěvek nad ttvým se necituje
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

všechna bluetooth sluchátka mají mikrofon a jsou zároveň headsetem. Zase rejže od sony, do jejich sluchátek "prý" jde poslat všechen zvuk.

Prdim na ně, objednal jsem na ebay bluetooth vysílač, ten píchnu do 3,5mm JACK do TV a snad to bude makat! :c)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu