Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Audio na PS3 - repro, sluchátka, headsety,...


tatman17

Otázka

  • Odpovědi 263
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Top Posters For This Question

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Top Posters For This Question

Recommended Posts

  • 0
Tak, zítra mi příjde tento parádní kousek a už se docela těším:

http://www.playcentrum.cz/bluetooth-headset-gioteck-ex-01-ps3-543801.htm

zrovna na tento jsem cetl docela dost negativnich recenzi na zahranicnich forech... dej to googlit a koukni na to... ale pises ze ho mas obednany, tak uz asi pozde...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Já otázku headsetu k ps3 řešil před cca 14 dny. Heledal jsem a špekuloval až do zdarného konce, na jokož konci spočinula jabra 135. Ze svojí skušenosti mohu sluchátko doporučit :thumbup:

zakoupil jsem zde

http://www.alza.cz/headset-jabra-bt-135-bluetooth-d66529.htm

+ bezproblémové zpárovaní(neruší se s ds3),kvalitní přenos zvuku , cena

- na první pohled až né tolik cool vzhled

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
zrovna na tento jsem cetl docela dost negativnich recenzi na zahranicnich forech... dej to googlit a koukni na to... ale pises ze ho mas obednany, tak uz asi pozde...

ťak to nevím co jsi četl, já četl pozitivní recenzi :blink: Já už ho mám týden a jsem maximálně spokojen, vynikající kvalita zvuku atd. Se sixaxisem se neruší a je velice pohodlené a má i povedený vzhled, takže já jsem spokojen maximálně :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Koupil jsem v bazaru Warhawka s headsetem Jabra 135, spárování s PS3 bez problému, voice chat funguje v pohodě, hru jsme zkoušeli s rybakem, já ho slyšel on mě ne, později jsem zjistil že to byl nějaký interní problém v PS3, úplně vypadl mikrofon. Nešel ani v hlavním menu v diagnostice, je to ale spíš v demu Bad Company. Trochu nešikovné ovládání hlasitosti, malá tl. na horní straně.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Ahoj,lze pres headset s PS3 komunikovat s prateli bez spustene online hry?

Jsem slysel ze spatne nebo vubec,musi se neco nastavovat nebo jak to je?

diky za rady..

Jde to dokonce můžeš spustit konferenci (víc lidí na jednou), nic nenastavuješ je to služba XMB voice chat, kvalita hovoru závisí na kvalitě připojení k netu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Ahoj, topiků o sluchátkách je tu spoustu, proto zakládat nový nebudu a využiji tohohle. Doufám že to autorovi nebude vadit. Taky scháním něco ... Potřeboval bych sluchátka, které bych mohl používat jak u PS3 tak při poslechu mp3 z Mob telefonu. Proto apelluji na Vás zkušenější, jestli byste někdo neporadil.

http://www.alza.cz/jabra-bt620s-freespeak-bluetooth-d61761.htm

tyto jsem tak nějak zčeknul, ale nevím jestli to má v sobě zabudován mikrofon ale v nazvu freespeak je. Poradí někdo? popřípadě alespoň názory.

Děkuju

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Zdravim všechny,chtěl bych se zeptat na jednu takovou věc.Rád bych si zakoupil k PS3 sluchátka,jež podporují 5.1 zvuk.Ty jsou však všechny zapojovány přes USB a mají většinou vlastní,integrovanou "zvukovku".Nemá někdo zkušenosti se zapojením sluchátek přes USB.Budu rád za jakoukoli informaci.Nerad bych vyhodil dvojku za něco,co mi pak nebude fungovat.Předem díky za každý příspěvek,radu,či zkušenost. :wohow:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Existuje nejaka redukce 3.5 jack ⇒ USB/miniUSB? Proste, ze bych do ni mohl pichnout normalni sluchatka a zapojit to do PS3.

Existuji. Ja jeden mam. Byl soucasti Logitech Premium Notebook Headset. Sluchatka s mikrofonem na 3,5, s moznosti pripojit prz tuhle redukci, ktera se pichne do usb a mas klasicke dva konektory na audio a mikrofon. Zkousel jsem napr i s Porta Pro a funguje to (ale oproti zvukovce - primemu jacku to bylo o dost slabsi a jelikoz to nepouzivam tak jsem nezkousel nastavovat).

Nevim jestli si to zdetekuje i PS3, ale snad jo xD Jaka pak bude kvalita zvuku (equalizer, hlasitost, prostor apd) je taky otazka. Myslim, ze to budes muset asi nejak donastavit, jestli to pude.

26818.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
  • 0

No vida, na eBay jsem nejak zapomnel... Diky.

Kazdopadne na Global eBay jsem nasel jedine tohle... http://global.ebay.com/Mini_USB_to_Headphone_Jack_adapter_for_Motorola_Razr_V3/280292049209/item

Myslite, ze to pres dvojtou redukci (3.5mm jack ➫ miniUSB ➫ USB) bude porad pouzitelne?

A jeste... Redukci spolu se vstupem pro mikrofon, jako ta od Logitechu, jsem stale nenasel. =(

EDIT: Tak jeste nalezeno tohle... http://cgi.ebay.com/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&item=280294172004

Myslis, ze na tom pujdou normalni sluchatka (pisou teda "Drive 2CH speakers Directly", tak asi jo)...a ze to vubec bude v PS3 fungovat? Netusim jak detekuje sluchatka...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

spis jde o to, jak ps3 detekuje usb zarizeni. na pc to pichnes a primo ta redukce se nainstaluje jako usb zarizeni (zvukova karta?). pak do toho sluchatka muzes davat jak chces.

jinak ty redukce jsem uz nasel i na nejakych ceskych eshopech napr tady

link (skladem)

nebo tahle ale ta neni skladem

link

pojmenovane jako Adapter USB / Audio 3,5 Jack. (ja hledal jako redukce usb 3,5 jack)

zkus si tam zavolat jestli ti to nepotvrdi /nevyvrati. nejake ps3 prodavaj taky tak by mozna i testnuli. nebo vzit ps3 tam a domluvit se na testu xD

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu