Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Audio na PS3 - repro, sluchátka, headsety,...


tatman17

Otázka

  • Odpovědi 263
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Top Posters For This Question

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Top Posters For This Question

Recommended Posts

  • 0

rozhoduji se mezi oficiálním headsetem od sony a gioteckem ex-01, jsou skoro stejné, ale pro oficiální headset pro mě hovoří cena, protože ho mohu mít za ty stejné peníze jako gioteck, ale ještě se socomem... který je lepší ? někde jsem četl, že po headsetu od sony zachvíli bolí ucho

a co je vůbec ten headset jabra ?

díky za jakékoliv odpovědi

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Oficiální má podle mě nejlepší kvalitu jak sluchátka, tak mikrofonu.

Jabra se dával spolu s hrou Warhawk.

Ten headset sem měl 3 hodiny v kuse na sobě a nic, tak nevím :D. podle mě je pohodlnější než Gioteck ale ten sem neměl na uchu tak dlouho.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

takže ty ten oficiální máš a jsi s ním spokojený ?

v tomto článku http://www.konzolista.cz/specialy/gioteck-ex-01-bluetooth-hs_4.html na konzolistovi píší, že gioteck je momentálně nejlepší headset pro ps3, ale to na trhu ještě nebyl ten oficiální, když tento článek vyšel, co ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
v tomto článku http://www.konzolista.cz/specialy/gioteck-ex-01-bluetooth-hs_4.html na konzolistovi píší, že gioteck je momentálně nejlepší headset pro ps3, ale to na trhu ještě nebyl ten oficiální, když tento článek vyšel, co ?

"nejlepší headset pro ps3"

Tak to je dobrej blabol... :D Vzdyt je to uplne obycejnej headset, v nicem se nelisi od ostatnich headsetu. Poohlednete se i jinde a porovnavejte s ostatnimi headsety.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
"nejlepší headset pro ps3"

Tak to je dobrej blabol... :D Vzdyt je to uplne obycejnej headset, v nicem se nelisi od ostatnich headsetu. Poohlednete se i jinde a porovnavejte s ostatnimi headsety.

tak já bych chtěl bluetooth headset, taky jde o to aby se to nerušilo s ovladačem, potřeboval jsem poradit jestli gioteck nebo ofiko a ne nějaké za pár stovek, které ani nejsou osvědčené...

to Nil3e: díky za help, ale potřebuju nějakej českej shop a jak už jsem psal markovi, nechci nějakej za pár kaček, rozhoduju se mezi těmi nejkvalitnějšími...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Oni ale ty nejkvalitnejsi nemusi byt nutne ty nejdrazsi - prave v tomhle pripade je ta cena vyhonena jen kvuli nejaky "PS3 kompatibilite", prestoze s PS3 funguji vsechny BT HS. Prave ta "recenze" na Konzolistovi mi moc objektivni neprijde, je to spis psany jako reklama. Ruseni s ovladacem je taky nejakej blud, PS3 zvlada najednou az 7 BT pripojeni. Nejaky ruseni jsem nikdy nezaznamenal.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Ta recenze je už stará,... Ale musím uznat, že je opravdu dobrý headset, ale stejnak bych doporučil officiální HS. Jinak jse mi taky nestalo, že by HS rušil sixaxis. Blud to není, vím že se to na s-.cz řešilo.

Podle nazoru/zkusenosti lidi na s-p.cz bych se taky neridil. Proto si myslim, ze to blud je - ja tu mam spoustu aktivnich BT zarizeni a zadny z nich nerusi spojeni jak sixaxisu, tak headsetu. Navic, pokud se jim rusil sixaxis s jakymkoliv jinym HS nez tim oficialnim, je dost pravdepodobny, ze s tim "oficialnim" to nebude jiny. BT headset profil maj totiz stejnej.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Jestli se tu na nic nikoho neptas, proc sem pises? Pochop konecne, ze i kdyz je ten headset od Sony, tak se v nicem od headsetu jinych vyrobcu nelisi. Je jedno, jestli je to headset od Sony, Jabry, Nokie nebo treba Sony Ericssonu, porad podporuje ten samej bluetooth headset profil. Ja s tim problem nemam, to jen ty to porad nemuzes pochopit.

PS: To osloveni na tebe fakt sedne...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Ja osobne jedu pres HDMI obraz a pres otpicky vystup zvuk do zminovanych Logitechu Z-5500.

S tim ze se prozene zvuk pres komp bych to nevidel tak jednoduse. PS3 posila zvuk zakodovanej bud v DD nebo v DTS, tak ze se po ceste do repraku musi nekde rozkododovat. Nevim jestli treba integrovany karty toto umi, mozna softwarove a to bych si jeste nebyl tak jistej.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu