Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Audio na PS3 - repro, sluchátka, headsety,...


tatman17

Otázka

  • Odpovědi 263
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Top Posters For This Question

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Top Posters For This Question

Recommended Posts

  • 0
  • 0
Ahoj, muzete mi prosim doporucit nejake repro k ps3? Sedim od televize 3metry a pokojik nikterak velkej neni, takze mi 5.1 prijde zbytecnejch. Cenova hranice do 5000kč. Diky moc za radu

5.1 nezalezi na velkosti miestnosti. Je to priestorovy zvuk a ten sa so stereom neda porovnat!!!

Vsak si pozri nejake domace kina, av receivery s reproduktormi, reproduktory so vstavanym zosilovacom, ktore maju aj opticky vstup a PS3 pekne cez tento vstup pripojis optickym kablom.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Zdravím, potřeboval bych od vás radu, protože sám jsem už vyčerpal všechny možnosti, tak snad mi pomůžete. Jde o to, že jsem si k PS3 pořídil novou repro sestavu od Logitechu (Z-5500), celej nažhavenej jsem ji připojil k pstrojce, doladil nastavení a zvuk stejně nejede. Receiver mi na optiku píše no digital data a žádný zvuk z repra nejede.

Teď detaily: PS3 je k televizi propojeno přez HDMI, k reprákům přez optickej kabel... V nastavení jsem dal Sound Output Optical a skrze nastavení jsem vybral Dolby DTS 5.1 a Dolby Sourrond 5.1 (PS3 by mělo vybírat samo co je lepší, jsou tam ještě dvě možnosti, kter nejdou odznačit). Nejdříve jsem si myslel, že vada bude v kabelu, ale po odpojení od repráků vidím na jeho konci červené světýlko, což by mělo znamenat, že je kabel v pořádku (bohužel nemám možnost použít jiný kabel a ani jiné zařízení než PS3)

Snažil jsem se prolézt různá zahraniční fóra - jsou tam různé problémy podobné tomu mému, ale všichni slyší alespoň nějaký zvuk - já neslyším vůbec nic. Setkal se už někdo z vás s podobným problémem a poradí mi někdo?? Za každou radu budu vděčný!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Taky jsem zkoušel a taky nezabralo - zkoušel jsem vytahovat kabel, vypínat PS3 při zapnutých reprácích, vypínat repráky při zapnutým PS3, měnit zdroj zvuku z optiky za na něco jiného a zpět... Chyba bude asi někde jinde

Takže problém vyřešen - bylo to špatným optickým kabelem. Irionií je, že jsem koupil na zkoušku novej levnej kabe od HAMY za 180,-Kč a s ním to funguje, s tím předešlým od Bandridge za 500,- Kč si to nějak nerozumělo. Každopádně teď už to funguje!! Huhlo díky za pomoc :bash:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

mam singstar , mam skoro vsechny PS2 a vsechny PS3 co vysly, na singstoru je skoro 1200 songů....je to bomba.

K tvoji otazce....funguji pres USB, ale zkusenosti jestli funguji bez hry..nemam ale rekl bych se ne protoze kdykoliv je v konzole jiny disk, ikdyz jsou micy zapojeny, nefunguji, stejne tak bez hry v konzole

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu