Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Pulse Wireless Stereo Headset PS4


flesh light

Otázka

Recommended Posts

  • 0
Hele tak si kupil teda tie sony pulse od supergamer? Jestli jo, je to ta revidovana verze?

To mě zajímá...co?Jaká revidovaná verze?Ted jsi mě zaskočil?

Oni jsou dvě verze?[h=1]Sony Pulse Wireless Stereo Headset (Elite Edition)[/h]Mám ted tyhle..on je v nich nějaký rozdíl?:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

byla to moje nejvetsi chyba omlouvam se vsem konzolistum:cry:alza mne sklamala tam byl jeden druh PlayStation4 - Wireless Stereo Headset 2.0 Boxed PS719281788 veril sem alze hodnoceni na 100 procentem je mi to strasne lito ze doslo k chybe s pozdravem walls

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Vim ze jdou na ps4 ale na hifi vez nevim protoze hifi vez nemam ale pokud hifi vez ma aux tak by mneli jit to zalezi jestli mas od sony vez protoze na vitu jdou taky a na psp jdou po kabelu na stou procent to sem vyskousel doporucuju tady ty Sony Pulse Wireless Stereo Headset (Elite Edition)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Zdar

Tedy za mě :

Sony Pulse Wireless Stereo Headset (Elite Edition)

Jsou naprosto parádní zvukově..naštěstí píšou "tato stereo sluchátka,takže fungují i prostorově výborně.Jenom ta výdrž...kdo to vyvinul,vydrží sotva pár hodin a asi 3 hodiny se nabíjejí.Musím hrát s kabelem do zásuvky.Zvukové režimy jsou skvělé,ale stalo se mě,že se to nějak přeplo a kouslo a nějak tam naskočil ošklivý zvuk uplně placatě ve hře Until dawn.

WALS OF JERICHO já ti nerozumím,vždyt jsou tyhle PlayStation4 - Wireless Stereo Headset 2.0 Boxed píšou :

prostorového zvuku 7.1 Virtual Surround Sound (pouze systémy PS3 a PS4)...píšou,nevím proč o nich říkáš,že jdou mono?Možná se to nějak rozbilo.Je to totiž oboje uplně stejné.Oboje funguje na PS4 a mělo by být totožné určitě NIKOLIV mono.

- Potíž je krátká výdrž pár hodin baterie.

- s Tv jdou jenom mono pomocí drátu do TV...což je nějak uplně podivné,protože přes PS4 fungují a i v PC fungují,ale s tv ani po stáhnutí aktualizací do TV.

- kabel k napájení k tomu nedávají(proč?),ale měl by fungovat ten stejný k ovladači.

+zvuky asi nejlepší co jsem kdy slyšel.

ja bych to chtel k ps4 ale i k hifi věži. Ktere zapojim do obou ?

Pokud má ta věž USB konektor tak by to mělo běhat OBA druhy stejně,ale mají i po drátu jako klasická,ale tím kabelem to běhá nějak jako mono.

Upraveno uživatelem drak3go
Používej tlačítko "EDIT"
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu