Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Otázka

Ahoj, dnes jsem stahoval patch na sports club a konzole mi zamrzla, gamepad šel sice vypnout, ale konzoli samotnou jsem musel dlouhým podržením tlačítka vypnout. Je to u teto konzole normální, nebo mám konzoli vyměnit za novou?

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Sdílet na ostatní stránky

9 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

• 0

Ahoj. Pokud se ti to stalo jen jednou, tak není důvod to nějak více řešit. Kdyby se to, ale stávalo pravidelně, šel bych to reklamovat. Ale jinak, tak jako počítač taky někdy zamrzne, tak i WiiU je takový počítač, takže se to může taky někdy stát ;)

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
  • 0

Ono je pravda, že stahování aktualizací a patchů je docela pomalý a na dlouho - taky se mi stává, že download oznamuje čas třeba minutu a ve výsledku je tam 5 minut údaj o tom že stahování bude dokončeno za 0:35 minuty :) Na to bacha ... každopádně nikdy mi zatím konzole nezamrzla...Reklamačka skutečně až ve chvíli, kdy se to děje opakovaně a něco skutečně není v pořádku ... každá konzole může občas zamrznout ...

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
  • 0

Obecně mi přijde, že Wiiučko má problém při připojení na net. Třeba Assassin's Creed 3 mi zamrzal tak jednou za 10 spuštění a FIFA 13 při každém druhém. Pokaždé, když se hry snažily kontaktovat servery.

Upraveno uživatelem pes.vboude

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
  • 0

Toto je asi normální. Děje se to asi u všech konzolí. Mě sice PS4 ještě nikdy nezamrzla ale PS3 zamrzala často. Jak říkáte i při kontaktování serveru třeba u PvZ GW. Jinak WiiU bych nereklamoval dokud to nebude každodenní záležitost.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
  • 0
Obecně mi přijde, že Wiiučko má problém při připojení na net. Třeba Assassin's Creed 3 mi zamrzal tak jednou za 10 spuštění a FIFA 13 při každém druhém. Pokaždé, když se hry snažily kontaktovat servery.

wiiu má špatnou wifi, pokud můžeš přemísti wifi router, jinak kup si redukci RJ45->USB a nátáhni kabel

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlašte.

Přihlásit se

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním webu s tím souhlasíte.