Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Need For Speed


Manoust

Recommended Posts

Jééj tak to brzo skončilo, užil jsem jsi to hra mě bavila, co se týče negativů tak určitě grafika chtěla ještě doladit (vyhlazovaní a šum) načítaní textur, stejně tak i chovaní AI traffic a otravné policie, spawny aut. Online byl dost nestabilní. Ovládaní aut je lehce odlišný od jiných her, dle mě až zbytečně moc nastavení. Možná trochu přehledněji udělat in-game telefon, kde se musí celkem složitě hledat co nového přibylo atd.

Příběh hrané scény, in game prolínání a zpracovaní moc pěkné. Zvuky krásně sedí, ekvalizér šlape. Trochu mě mrzí že není den/noc, že je to čistě soustředěno na noční ježdění.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 95
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Beta v plenkách už tolik není, nicméně to, co nám EA půjčili už byla Pre-Release Beta. Takže tam zrovna moc změn už, bohužel, neočekávám.

Dokonce existuje oficiální fórum, pro hráče bety a jak jsem koukal, spousta z nich se tam ani nedostane. Já taky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já nevím mě třeba ten jízdní model co se týče řízení vyhovuje... je to podobné jako v Motorstormu kterej sem miloval. Horší už jsou ty kolize ale o to mi až tak nejde, stejně už moc nenarážím. Uvidíme jestli ve Wild Runu s příchodem nový grafiky trochu upraví i kolize atd.

Každopádně mě to nehorázně baví.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 3 weeks later...

O této hře mám dilema esi koupit nebo ne :( osobně mám raději NFS typu shift , pro street - ovšem pokud tvůrci slíbí to co napsali už dávno, že to bude návrat ke kořenům typu Underground 2 tak jsem na vážkách ... doufám v DEMO

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tohle je opravdu arkáda... ten jízdní model není úplně reálný viz. drifty, takový driveclub je oproti tomu mnohem propracovanější , reálnější. Nfs se spíše soustřední na grafiku aut samotných a jejich vylepšení. Hra tě musí každopádně bavit, oslovit.

Plnou palbu za hru nedám, počkám jsi a koupím to později

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak odehrano cca 3 hodiny a muzu rict ze za mne maj plus.navrat k undregroud,hezkej vizual.ovladani nesedne kazdymu ale po chvily si nato clovek zvykne a pohoda.jediny minus je nonstop online a nemoznost pauznout hru.nikdo od toho nemuze cekat forzu/gt/driveclub ale jako arkadovka na odreagovani a vyvblbnuti super

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu