Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Need For Speed


Manoust

Recommended Posts

  • Odpovědi 95
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Spadly jim servery :D 2x mě ta hra vykopla, a teď už nejde spustit vůbec. Cannot find server. Please try again

Docela fajnová hra, ale nejvíc mě štve že hra musí být neustále on-line, soundtrack není můj šálek čaje a nejhorší je že soupeři si jezdí rychle jak chtějí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem hral asi 15 min a ted se tam nemuzu vubec pripojit. Prvni moje dojmy, krom toho ze to nemuzu hrat jsou, ze to je pekna sracka. Nejde nastavit manualni razeni a skutecne se obavam toho, ze to nebude mit ani podporu volantu....

Pokud budu muset absolvovat znovu celej zacatek s videama, tak budu fakt nas...... a to ze to nejde pauznout, kde to jsme? To vypada na vyhozenejch 1600...

Upraveno uživatelem hamony
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem hral asi 15 min a ted se tam nemuzu vubec pripojit. Prvni moje dojmy, krom toho ze to nemuzu hrat jsou, ze to je pekna sracka. Nejde nastavit manualni razeni a skutecne se obavam toho, ze to nebude mit ani podporu volantu....

Pokud budu muset absolvovat znovu celej zacatek s videama, tak budu fakt nas...... a to ze to nejde pauznout, kde to jsme? To vypada na vyhozenejch 1600...

Videa absolvovat určitě nebudeš, hra se ukládá automaticky ale nevím kam. Na HDD save není.

Sracka to není, je třeba tomu příjít na chuť. Baví mě driftování, nejvíc mi ten jízdní model připomíná Burnout Paradise.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...
Právě dohráno za 22 hodin. Není to špatná hra, ale čekal jsem víc. Velké + že se vrátilo BMW M3 E46 jinak bych to ani nedohrál.

22h herní doba ?? to tě asi NFS moc nebavilo co ? Když dokončíš hlavní příběhovou linii je ve hře zábava ? Má to smysl vůbec hrát dál ? Co online závody ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Co se mi nelibí :

výběr aut: chybí např mercedes AMG, Audi, Alfa R, Peugeot atd. 4 Lamba mě nějak nezaujali, zde preferuji spíše běžné auta od supersportů ty patří do forzy !

Tuning: světla, zrcátka atd. mi zatím nešli u žádného auta změnit ? ocenil bych širší možnosti.

Soundtrack: je tak půl na půl , některé tracky se mi libí ale zbytek mě nezaujal.

Policie, AI: kámen úrazu, na tomhle mohla EA sakra zapracovat, policie je ve městě velice zřídka a pokud na ni narazíte není problém jim ujet. Auta které jezdí ve městě zničeho nic mizí v textuře nebo se nesmyslně spawnují. Město je poloprázdné ?

Crew online: když závodím s přáteli drift nevidím jejich score.

je to celé nedodělané, od bety se téměř nic nezměnilo, prázdné město, hloupé AI, snadná policie, catchup systém závodění, malé možnosti tuningu, krátký nezáživný story mód.

takže hodnocení 4/10 je docela dost objektivní a souhlasím. Hra tě především musí bavit, Driveclub se mi nelibil, The Crew jsem nehrál.

NFS je pro mě i tak nejzábavnější závodní hra. Škoda je že po cca 20-30h hraní to hodně omrzí a hru jsi spustíte když bude u váš třeba kámoš.

Upraveno uživatelem Buladog
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu