Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

hlasitost PS4 1TB


Rendy93

Otázka

Zdravím, koupil jsem před týdnem PS4 a trapí mě hlasitost konzole, dle decibelmetru na iP5 je 60dB( telefon 2cm od konzole), mno jakoukoliv hru, tak do 10 minut je ten ventilator docela otravnej, jde slyšet když hraju, UFC,Killzone,tLoU. a televizi mám zesílenou na optimální hlasitost "tak akorát".

Je to na reklamaci? známy má taky PS4 a ventilator, žeprý ani neslyší.

Takto bych to přirovnal,

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 56
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Top Posters For This Question

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Top Posters For This Question

Recommended Posts

  • 0
Tak reklamace vyřízena výměna za nový kus závada se neprojevila.. ale je to furt to samé, tak nwm jestli je to normální nebo ne, ale jakmile vypnu zvuk nebo se načíta hra tak to docela hučí.. holt si asi budu muset zvyknou, zkusím chladící podložku. jen jakou :?

+ si přidělám do stolku díry a na ně hodím nějaké noctua fans a do skřínky nějaký spínaný zdroj a bude :)

Měl jsi xbox360? Ono to bude vždy trochu syčet a to já bydlím na horách mezi srnkami, takže jsem na zvuky citlivý. Když sleduji něco na youtube, tak ho ani nevypínám(na noc). Samozřejmě ho trochu slyším, ale zhruba stejně jako PC.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

PS4 mi sice taky krapet hučí, ale po chvilce přestane. Myslím, že to zas tak hrozný není. Za to Xbox360 hučel pořád - asi jde o to si zvyknout nebo ho dát někam, kde bude vát vzduchu ze všech stran, já ho mám bohužel z jedné strany u zdi. Hrajte se sluchátkama a nemusíte nic takového řešit :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu