Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Assassin's Creed Syndicate


tofi

Recommended Posts

Kuci jak se vám zdá grafický kabátek hry oproti Unity? je Syndicate hezčí nebo to nejde poznat? neřeším ted technické problémy ale čistě jen vizuál. Děkuji za každou odpověd.

Za mě je Syndicate hezčí oproti Unity pestrá paleta barev na každém rohu, hlavně jsou pěkně spracovány ulice Londýna, bugy a záseky jsem ve hře nezaznamenal.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 4 weeks later...
  • 2 weeks later...

Zdravim hraju teď syndicate a jsem z toho nadšený a do 4 sekvence jsem neměl z hrou problém až včera jak jsem hrál tak samé bugy ve hře!!! Při bitce mě zabil vlastní člen gangu věží :-)) postava prošla napůl druhou postavou!! Po desynchronizaci jsem zůstal viset nad zemí!! A to během půl hodiny hraní!!! Nedávno jsem dohrál unity ale tolik bugů jsem nezaznamenal!! Je pravda že unity je už celkem vychytané updatejma!! Nechystá se v brzké době nějaký UPDATE Syndicate?? Celkem mě to štve!! Jinak mě hra hodně BAVÍ!!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 1 month later...

Buď v klidu to je normal u náročnějších her!! Počkej u Uncharted 4 to bude HUKOT!! :cheesygrin: Peesko pojede na max!! A jestli Ti můžu poradit tak já jsem si koupil sluchátka 6.1 a hraju vše se sluchátky. Líp si vychutnáš soundtracky a různé ozvučení her a při bojovkách se dá krásně orientovat odkud se plíží nepřítel nebo odkud právě přilétá třeba vrtulník! :)

Upraveno uživatelem drak3go
Příspěvek nad tvým se necituje !!!
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu