Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Přehřívání Xboxu Slim


skkizo

Otázka

Ahoj všem, mám problém se svým slim xboxem. Doposud fungoval zcela bezchybně a i několik hodin v kuse. Nyní z ničeho nic se najednou začal přehřívat. Po asi 5-10 minutách hrání vyskočí hláška že se Xbox vypíná z důvodu přehřátí. Větráček se pomalu stále zrychluje až jede na plný výkon a i tak mi nepřijde že by byl xbox ve vyšších teplotách, pokud sáhnu k ventilaci tak jde poměrně chladný vzduch. Neví někdo co se s tím dá dělat?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

8 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0
Tak pasta vyměněna a stále stejné, nevydrží ani pět minut hrát hru a už se vypíná a vzduch od chladiče proudí studenej. Když ho zapnu tak se točí větrák pomalu a postupně během těch pěti minut zrychluje na max a pak se vypne.

cus, a jak si sundal IHS chladic na cipu ? :-D ja nemyslel jen vymenit pastu pod chladicem, to je prd platny

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

jj jen sundas, das pastu a zaklopis , trochu primacknes. Ale jako normal to asi nesundas. to se musi ohřat. třeba na nejakym predehřevu. jinak odrovnaš cip ... víc jak 150 nesmi byt...

tak ještě že jsem takovej odvážlivec a kutil :D zkusim to a když sundám tak očistim, nanesu novou pastu a jen přiklopim zase? nějaký speciální fígle na to zakrytování potom zpět jsou?
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu