Jump to content

Xbox one zpětná kompatibilita

Tulllokar
 Share

Recommended Posts

Ahoj,

procházel jsem microsoft suppoer a dočetl se o zpětné kompatibilitě. Ovšem nikde jsem se nedočetl oficiálního seznamu. No každopádně mě jen zajímá, zda-li bude CoD World at War kompatibilní? Je to jediné CoD které mě opravdu bavilo, respektive mód zombíci.

Díky za info, zda někdo ví či bude :)

• Replies 95
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Díky Jirko! Tak snad se dočkám, jinak na supportu Microsoftu byl nějaký snad "demo" seznam, či jak bych to nazval. Byly to hry mnou neznámé a mám pocit, že to byly takové ty 2D apod. Kdybys natrefil znovu, nechť mi jej porsím zašli sem či do PM, bl bych moc rád.

Casspere, to já vím. Ovšem zombíci mě nejvíce bavili právě v CoD WaW, respektive ta mapa v tom baráku :D.. Pak to šlo (pro mne) od desíti k pěti. CoD BO3 taky kupuju jelikož jsem zvědav na ten zombie mod :)..

Ještě otázečka Casppere či ostatní. Jak to je se split-screenem na ty zombíky? Co si pamatuju tak v CoD WaW mě zombie mod šel jen ve 2 lidech. Půjde na v CoD BO3 ve více? Respektive chci kupovat třtí ovladač, tak abych si pak netrhal vlasy až zjistím, že to pujde ve spltu jen pro 2 :/

• 2 weeks later...
  • Junior Moderators

Tohle rozhodnutí docela chápu - původní kinectové hry jsou dělané na původní kinect a nejsou připravené na kinect pro Xbox One. Navíc (kdyby ty hry šly a byla by možnost použít kinect pro Xbox 360) by se jim to ani finančně nevyplatilo.