Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Xbox one zpětná kompatibilita


Tulllokar

Recommended Posts

  • Odpovědi 95
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

No gold účet samozřejně mam. A zdarma by mela byt ke stazeni dirt3 pro xbox 360 ale ted po spusteni zpetne kompatibility bych to mel moct stahnout i na xbox one ne? Je mi jasny ze primo v konzoli ve store tu hru nenajdu ale kdyz si v pc najedu na ten dirt tak mi to stejne nejde "zdarma koupit" nevim co s tim :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Me uz to funguje musel jsem opravdu kliknout na hru pod nadpisem xbox360 ja jsem ji oteviral v radku pro xone a proto mi to psalo jenom soucast sady. jak mi poslal Matespian83 tak uz to fungovalo jsem to proste v storu na pc hledal pod radkem pro xone a neklikal jsem na ten pod radkem pro xbox360

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nezkoušeli jste stáhnout FALLOUT 3, který byl dodán ke 4ce? V xbox one storu mi to nejde...

Ja som kód na Fallout3 čo mi prišiel do správy zadal v konzole a hru mi hodilo rovno medzi zoznam mojich zakúpených hier.. Dal som stiahnuť a všetko v pohode..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mužu poprosit o radu? chtěl bych si stáhnout hru cars (tu kreslenou) která je ve zpětné kompatibilitě na x360... našel jsem to na marketplace pro x360... jsem přihlášený ...když to koupím pujde mi to stáhnout na xbox one? ... http://marketplace.xbox.com/en-US/Product/Cars/66acd000-77fe-1000-9115-d802545107ea tady je odkaz..mělo by to jít jako splitscreen pro 2 hráče že? díky moc za rychlou odpověd...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Co jsi "instaloval" z placky za hru? Byla v seznamu her zpetne kompatibility? Zkousel jsem Forzu 4 z placky a nesla mi nainstalovat a v digitalni podobe na storu k dispozici neni.

Forza 4 (resp. žádná Forza) není na seznamu her podporující zpětnou kompatibilitu, proto pochopitelně nešla...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu