Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Xbox one zpětná kompatibilita


Tulllokar

Recommended Posts

  • Odpovědi 95
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Zdravím, koupil jsem si XONE a předplatil GOLD na rok a už teď to mám chuť vyhodit z okna, nicméně jak si do toho stáhnu ty hry z X360 ? V rámci GOLDu by ted měla být zdarma dungeon siege 3, ale jak si to vyhledám tak mi to píše jenom "Bundle only", a když si to chci stahnout přes prohlížeč, tak to po mě chce platit za tu hru. Jak to teda je ? Mám i to gears of war ultimate edition...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tenhle mesic bylo na 360 dirt3 a dungeon siege 3 obe jsem prez pc za free zakoupil a mam je k dispozici v ready to install na konzoli.Prihlas se prez pc na xbox.com na ten svuj profil a melo by se ti zpristupnit u te hry volne ke stazeni, "zakup to" a pak se ti objevi v konzoli.

A u Gearsu musis zahrat do vanoc a pak ti prijdou od MS kody ke stazeni.

Upraveno uživatelem honzAK
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Díky, měl jsem tam tu kartu právě strach zadávat, ale co už, zkusím to. I bez te karty mi to prvně psalo že je to free, ale jak jsem dal stáhnout, tak po mě chtělo zadat kartu a cena byla napsána 399.

EDIT: Tak jsem zadal kartu a vypadá to, že to funguje.

Upraveno uživatelem Lord1382
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj, do kdy platí že při zakoupení gears of war ultimate edition obdržím klíče k X360 verzím? Dík

Do 31.prosince.

Zdravím, koupil jsem si XONE a předplatil GOLD na rok a už teď to mám chuť vyhodit z okna, nicméně jak si do toho stáhnu ty hry z X360 ? V rámci GOLDu by ted měla být zdarma dungeon siege 3, ale jak si to vyhledám tak mi to píše jenom "Bundle only", a když si to chci stahnout přes prohlížeč, tak to po mě chce platit za tu hru. Jak to teda je ? Mám i to gears of war ultimate edition...

co se tyce her v ramci Games with Gold, tak si nejprve precti http://xboxweb.cz/games-with-gold/

Upraveno uživatelem drak3go
Používej tlačítko "EDIT"
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Ok,díky.

Chci se zeptat,když si stáhnu ze store hru pro X360,např. http://www.xbox.com/cs-cz/Search?q=Metal+Gear+Solid+V%3A+Phantom+Pain#Games

pojede mi v rámci zpětné kompatibiliti i na Xone?

Někde sem četl,že jo.

Nebo se to týká jen absolutních novinek?

Upraveno uživatelem Attila
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu