Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

World of Tanks ps4


lostkojot

Recommended Posts

michal: Chceš říct, že WT simuluje realitu méně než WoT ? to snad né

To právě říct nechci a proto jsem utekl k WT a vůbec mě neláká si WoT instalovat z hrůzy, co se začné dít od pátého tieru, kdy už začne paráda blikajících tanků. Možná se mýlím, ale nepředpokládám zmizení té šílené funkce.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ani jsem nemusel psát dotaz jak to vypadá a mám odpověď. Podle toho co píšeš, tak ani grafika nebude moc košér, což s funkcí Arabela bude asi dost drsná scifi liga.

hrál jsem wot na pc, xone a ted ho zkousim na ps4. Grafika je hodne dobra, ovladani samozrejme horsi nez na pc - mysleno zamerovani za pohybu nebo snipovani. Me zase nechytil WT. Moc nerozumim tomu, proc se tu snazis kazit radost lidem, kteri se na hru tesili nebo odrazovat ty, kteri by ji radi vyzkouseli.

Jinak komunita a jeji velikost kolem WOT myslim docela dostatecne napovida, ze to az tak spatna hra nebude.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

hrál jsem wot na pc, xone a ted ho zkousim na ps4. Grafika je hodne dobra, ovladani samozrejme horsi nez na pc - mysleno zamerovani za pohybu nebo snipovani. Me zase nechytil WT. Moc nerozumim tomu, proc se tu snazis kazit radost lidem, kteri se na hru tesili nebo odrazovat ty, kteri by ji radi vyzkouseli.

Jinak komunita a jeji velikost kolem WOT myslim docela dostatecne napovida, ze to az tak spatna hra nebude.

Tu hru nikomu kazit nechci a žádný odpad to není, ale pokud to hraješ , tak víš o čem mluvím a hráči co mají tisíce bitev+ ti to potvrdí. Budeš se možná divit, ale mi sedla daleko více tablet verze WoT, díky vynechání toho šílenství s neviditelnými tanky a občas si dám bitvu dodnes. Komunitu to bude mít, jelikož prorazili na trhu s dobrým nápadem a horko těžko se bude odcházet i když já odešel a vůbec nelituji(jen trochu).

Casnacaj: ještě dotaz k té grafice. Vidíš to lépe než WT? Nemám to a nemohu posoudit.

Upraveno uživatelem drak3go
Používej tlačítko "EDIT"
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tu hru nikomu kazit nechci a žádný odpad to není, ale pokud to hraješ , tak víš o čem mluvím a hráči co mají tisíce bitev+ ti to potvrdí. Budeš se možná divit, ale mi sedla daleko více tablet verze WoT, díky vynechání toho šílenství s neviditelnými tanky a občas si dám bitvu dodnes. Komunitu to bude mít, jelikož prorazili na trhu s dobrým nápadem a horko těžko se bude odcházet i když já odešel a vůbec nelituji(jen trochu).

Tak jasne, ze se u toho obcas naseru, ale vetsinou si za tu "nasiraci " situaci muzu sam a to co zminujes ty, tak s tim se clovek sice taky setka, ale neni to nic strasneho a vsichni to maji stejne.

Casnacaj: ještě dotaz k té grafice. Vidíš to lépe než WT? Nemám to a nemohu posoudit.

co se tyce PS4 verze, tak WOT je na tom podle me lepe, co se tyce rozliseni textur u tanku, jinak prostredi mi prijde stejne. Na pc jsem WT nehral.

Upraveno uživatelem drak3go
Používej tlačítko "EDIT"
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Casmaj: ta grafika že je lepší než u WT bych rozhodně netvrdil. Je víc barevná a pohádková a tanky mi přijdou jako z plastu. Ale to je asi úhel pohledu. Co se týče pohybu tanku po povrchu, tak ta fyzika je taky hodně rozdílná a u WoT není cítit váha tanku na jízdě, což degraduje pocit z řízení tanku. Ale to je u hodně her... Proč člověka, který si chce zajezdit a zastřílet a vylepšovat si svůj vysněnej tank je to určitě dobrá volba. Pro toho, kdo chce raději simulátorové bitvy se setřelováním tanků na 2km, realističtější fyziku a poškozování tanku je lepší volba WT.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak na PC mám ve WOT asi 16000 bitev,a musim říct,že tohle je trochu jinej sport.Systém vylepšování tanků se mi zamlouvá víc,než výzkum jednotlivejch modulů.Ovládání je horší,myš je myš,ale při použití autozaměření se dá celkem úspěšně střílet i za jízdy.Jen bych ještě ocenil možnost vlastního nastavení gamepadu.Jinak za mě velká jednička,protože múj stařičkej noťas už pomalu nestíhá,tak aspoň se můžu můžu vyvztekat na PS4 :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Casmaj: ta grafika že je lepší než u WT bych rozhodně netvrdil. Je víc barevná a pohádková a tanky mi přijdou jako z plastu. Ale to je asi úhel pohledu. Co se týče pohybu tanku po povrchu, tak ta fyzika je taky hodně rozdílná a u WoT není cítit váha tanku na jízdě, což degraduje pocit z řízení tanku. Ale to je u hodně her... Proč člověka, který si chce zajezdit a zastřílet a vylepšovat si svůj vysněnej tank je to určitě dobrá volba. Pro toho, kdo chce raději simulátorové bitvy se setřelováním tanků na 2km, realističtější fyziku a poškozování tanku je lepší volba WT.

Musel bych WT nainstalovat (což asi dnes schválně udělám), hrál jsem ho asi 1rok zpět. Ano, grafika je taková více na efekt, vše se leskne, blyští, to připodobnění s plastem určitě sedí. Porovnáváš určitě PS4 verzi? Protože o té jsem mluvil a min. rozlišení textur u tanků mi přijde lepší určitě. Jinak jak píšeš, ale co si budeme nalhávat, více lidí, včetně mě, bude vždy bavit ta akčnější verze hry. Realističnost doufám u WOT nikdo nehledá ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

36 GB to je fakt husté. S mým internetem v horách to je na den a půl. Naštěstí se přes noc stáhl alespoň ten spustitelný soubor ve kterém je remastet WoT z tabletu. 7 vs 7 a oproti tabletu hodně zlepšená grafika krajiny i když tanky stejně škaredé a fyzika nula, ale klobouk dolů před takovým remasterem a tak to mohlo na tabletu vypadat hned. Teď počkám, až se stáhne WoT a snad to bude jak WT. Mezitím si zahraju to co to stáhlo , alespoň zavzpomínám na tablet.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Už jsem pochopil, že je to plná hra, bohužel. To stahování je vysvětleno dole na obrazovce. První část je playlable cca 2GB, druhá je obsah navíc a třetí část píše high level texture nebo něco podobného. Tak čekám co z toho tedy vyleze, ale i tak jsem to zkousnul. Je to zadara a lepší než to hrát na. Pc si zahraju z postele.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nevi někdo až skončí beta kdy bude hra vydána?

Zatím nic oficiálního. Před betou se neofic. říkalo, že snad někdy na jaře. Ale podle mě to je blbost vzhledem k tomu, jak hladce teď proběhla beta. Tajně tedy doufám, že snad někdy na přelomu roku. Ale to je fakt jen můj tip ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravim.

Jak je to s tim PS+ je nebo neni potreba ..? Jinak dneska jsem cely den hledal na youtube nake pekne video ze hry a jen sama ukraina.. :(( no na phounu je to super a na pc jsem zatim nehral. Tak bych rekl, ze to vyhraje PS4 .. prihodte videa jestli, uz nekdo nahraval ;-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu