Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

World of Tanks ps4


lostkojot

Recommended Posts

Ps+ není třeba. Jinak si vyzkoušej War thunder, protože je to konkurence a trochu jiný pohled. WoT je prostě WoT a už se nezmění i když jsem si u té bety užil a budu hrát obojí. War thunder tam moc map nemá, ale vydají za čtyři z WoT.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdarec.. Super koukal jsem na videa. Uz mate nekdo trochu zazitku se hrou..? Zajima me zda tam jsou hitzony.. Napr. Sestrelit tanku pasy, trefit mu munici.. Z toho videa jsem koukal ze tam ani nepriblizuje a jen strili a trefuje.. Jinak jsem koukal na warthunder a vypada to peckove. Jen trosku zamtene ovladani mi prislo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dog120... ovládání si musíš trochu nastavit, ale není to problém. V topicu WT jsem posílal odkaz na nastavení letadel. Nastavení ovládání tanku doporučuji na stejném principu. Je tam víc tlačítek a nejelpší je si nastavit vedlejší tlačítka na kombinaci L2 + něco (křížek, čtverec, šipka atp.) - získáš tím dvojnásobek tlačítek, která u WT rozhodně budeš potřebovat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Osobně jsem betu nezkusil ale teď když najedu na store na World of tanks tak tam je "disc only" což by znamenalo že to bude pouze na placce. Každopádně všichni víme jakej je na store bordel takže chyba bude asi tam.

.........................................................................

.."jakej je na store bordel takže chyba bude asi tam.

Zdravím,to bude přesně ono.Takže z toho pomalu leze už "placka/disk placená hra,snad alespon demo mohli pustit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

.........................................................................

.."jakej je na store bordel takže chyba bude asi tam.

Zdravím,to bude přesně ono.Takže z toho pomalu leze už "placka/disk placená hra,snad alespon demo mohli pustit.

To je samozřejmě nesmysl...

Jinak v lednu bude další BETA, je to ofic info.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 3 weeks later...

Druhá beta na World of Tanks pro PS4 už tento týden

Martin Šmíd , 05.01.2016 23:11, 16

Vývojáři ze studia Wargaming Europe dnes oznámili druhou betu hry World of Tanks pro konzoli PlayStation 4, která bude probíhat od 8. do 10. ledna. Budete tak mít znovu možnost si hru vyzkoušet, než se na PlayStation 4 dostane ve finální verzi, což už by zase tak moc dlouho trvat nemělo. Níže v novince se můžete podívat na nový deníček vývojářů, který o PlayStation 4 verzi pojednává.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

World of Tanks má datum vydání pro PlayStation 4

Martin Šmíd , 13.01.2016 20:56, 4

V minulém roce byla pro PlayStation 4 oznámena úspěšná hra World of Tanks, kterou bylo možné si na konzoli od Sony vyzkoušet díky dvěma otevřeným betám. Dnes vývojáři ze studia Wargaming oznámili, že testování proběhlo úspěšně, takže mohlo být stanoveno datum vydání. World of Tanks bude na PlayStationu 4 dostupný od 19. ledna, navíc hráči mající předplacené PlayStation Plus dostanou zdarma exkluzivní německý tank Pz.Kpfw. II Ausf. J-PS.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu