Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

World of Tanks ps4


lostkojot

Recommended Posts

Koupil jsem jen tu KV220... dělo sice o ničem, ale pancíř to vynahradí :) za mě zatím dobrý tank. Uvidím, možná koupím Love nebo T34 "až bude nějaká akce. SuperPershing není špatný, jen je někdy potřeba použít goldy. A s čím u toho C couvaš a jedeš do předu? To jediné mi vadí, jinak good...

Dopředu R2,dozadu L2,ale byl to boj si zvyknout.Prvních asi 50 bitev jsem jezdil s původním nastavením,pak jsem objevil tohle,ale ještě dlouho jsem místo střelby popojížděl .Mrkni v nastavení hry,je tam popsaný co který tlačítko dělá,a jsou tam myslím 4 typy ovládání.

K tomu SP,tady jsou goldy za goldy,a to teda platit nemínim.Já bych bral nějaký medko,spíš t-54 1prototype,ale tady zatím není ,třeba až spustí britskou linii,pořídím to fv,co byla na PC X.a teď z toho udělali premiak.Nebo přinejhorším CDC,ale to bych potom spíš volil asi FCM-50t.

Upraveno uživatelem smejki
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dopředu R2,dozadu L2,ale byl to boj si zvyknout.Prvních asi 50 bitev jsem jezdil s původním nastavením,pak jsem objevil tohle,ale ještě dlouho jsem místo střelby popojížděl .Mrkni v nastavení hry,je tam popsaný co který tlačítko dělá,a jsou tam myslím 4 typy ovládání.

K tomu SP,tady jsou goldy za goldy,a to teda platit nemínim.Já bych bral nějaký medko,spíš t-54 1prototype,ale tady zatím není ,třeba až spustí britskou linii,pořídím to fv,co byla na PC X.a teď z toho udělali premiak.Nebo přinejhorším CDC,ale to bych potom spíš volil asi FCM-50t.

Tak s tím C nastavením máš můj obdiv... :D to je vražda :D nic asi si budu muset zvyknout na knipl. Škoda, že si to nejde nastavit podle sebe... hodil bych si jízdu na šipky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nevíte, kdy budou další tanky ve hře? chybí mi tam třeba hellcat, za kterýho jsem rád hrál na PC...zároveň mi celkem chybí rota, bitvy 4v4 s t8 tankama byly taky dobrý, nevíte, zda je toto taky v plánu? tam je ♥♥♥♥, že není funkční ten chat ve hře, protože toto jsem hrával s náhodnýma lidma a tam jsme se domlouvali jen in-game chatem na každé mapě co zahrajeme ... co mne překvapilo je, že velká sada na opravu a lékárna jsou jen za goldy :X nebo se to někde nechá přepnout taky na nákup? četu bych nějak dal, jen potřebuji poladit sluchátka, máte nějaký tip? asi na jinou hru bych je nepoužíval, tak nevím, zda se vyplatí jít do nějakých lepších či stačí nějaká obyč?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nevíte, kdy budou další tanky ve hře? chybí mi tam třeba hellcat, za kterýho jsem rád hrál na PC...zároveň mi celkem chybí rota, bitvy 4v4 s t8 tankama byly taky dobrý, nevíte, zda je toto taky v plánu? tam je ♥♥♥♥, že není funkční ten chat ve hře, protože toto jsem hrával s náhodnýma lidma a tam jsme se domlouvali jen in-game chatem na každé mapě co zahrajeme ... co mne překvapilo je, že velká sada na opravu a lékárna jsou jen za goldy :X nebo se to někde nechá přepnout taky na nákup? četu bych nějak dal, jen potřebuji poladit sluchátka, máte nějaký tip? asi na jinou hru bych je nepoužíval, tak nevím, zda se vyplatí jít do nějakých lepších či stačí nějaká obyč?

Nákup automatického hasičáku a goldové munice se přepíná trojůhelníkem... pro výběr platby. Že by to u lékárničky a nářadí nešlo? Nevím zkusím až budu doma...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu