Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

World of Tanks ps4


lostkojot

Recommended Posts

Nákup automatického hasičáku a goldové munice se přepíná trojůhelníkem... pro výběr platby. Že by to u lékárničky a nářadí nešlo? Nevím zkusím až budu doma...

jde to všechno, ale musíš to nářadí a lekárnu nejdříve vybrat, jako bys je chtěl koupit a až pak to jde trojúhelníkem změnit na silvery.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jde to všechno, ale musíš to nářadí a lekárnu nejdříve vybrat, jako bys je chtěl koupit a až pak to jde trojúhelníkem změnit na silvery.

Jj takže klasika... já sem si to myslel proto jsem to Troopicovi tak napsal, hned se mi nezdálo, že by to u lékárničky a nářadí nešlo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kod na 7 dní premiaku:EAP2E-NDDV5-WH4PM-6SR67,aktivovat na :http://console.worldoftanks.com/en/news/,přihlásit se pod svým nickem.Nevim,jak dlouho bude fungovat,já aktivoval před minutou.

Jde se vam nekomu prihlasit na stranky wot pod ps4 uctem pro zadani kodu na premium? O.o *edit* vyreseno : D staci zadat spravny email spravneho uctu

Upraveno uživatelem medvidek
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hrali byste to i kdyz mate uz mrte rozjety tanky na pc? :-)

Mám na PC 16 000 bitev,dost premiových tanků a hraju teď jen PS4 verzi s podobných důvodů jako lostkojot.Hlavně ty mody,na PC je to frustrující,tady je to čistý a rozhoduje opravdu schopnost hráče a ne cheaty.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mě fascinuje jak blbě běhají a cukají v Thunder war tanky.Tady je to uplně čisté a plynulé,takže hratelnost jako taková rozhodně lepší.

Zajímá mě kde seženu bitvu dobovou,tedy reálné bojiště nebo alespon tanky z té doby..nechci guláš mix všech dob a států,ale reálnou bitvu?

Kde se sežene?

Nebo to jde jenom na PC?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu