Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

World of Tanks ps4


lostkojot

Recommended Posts

tak se brzo dočkáme a hra nebude vyžadovat ps plus službu. Tak to jsem zvědav teda?-) Nemáte někdo nějaké nové informace?

https://www.playstation.com/en-gb/games/world-of-tanks-ps4/

Upraveno uživatelem lostkojot
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...

Dneska mi přišel tenhle email:Tanker,

Thanks for your interest in World of Tanks, coming soon to PlayStation®4!

As a reward for expressing your early interest, you will be given 7 days of Premium Time, available at launch.

Invite your friends to sign up, and they will get this reward too!

We look forward to sharing more news about this upcoming release as it becomes available. Stay tuned.

Roll Out!

Takže snad už brzy!!!

Upraveno uživatelem smejki
chyba
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Otevřená beta World of Tanks začne pro PlayStation 4 začátkem prosince

Martin Šmíd , 19.11.2015 17:36, 14

Letos v září jsme se dozvěděli, že úspěšná hra World of Tanks vyjde i na konzoli PlayStation 4. Datum vydání finální verze zatím nevíme, ale dnes vývojáři oznámili otevřenou betaverzi, které se bude moci zúčastnit každý majitel konzole PlayStation 4 od 4. prosince. Betaverze poběží jen dva dny, přičemž má jít o test serverů před finálním spuštěním, k němuž následně dojde. Vývojáři slíbili pro PlayStation 4 hráče několik exkluzivních bonusů, včetně dvou map, jedna má být navíc největší, jaká kdy pro World of Tanks vznikla. :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...

Nevíte jestli bude i v PS4 verzi funkce Arabela alias Rumburakův pláštˇ, fungující na principu zničení mého tanku z patnácti metrů neviditelným monstrem překonávajícím funkce Batmobilu i Normandy ? Z toho důvodu jsem šel do War Thunder, ale to nemá tak hezký vývojový ani technologický strom. Chápu, že je to hra a realitu simulovat moc nelze, ale dostřel, průraznost, kvalita zaměření, rychlost s výkonem, posádka, opravy atd by stačily. Maskyrovka ovládaná sověty ve válce fungovala, jen moc nešla použít na poli bez stromů a keřů o velikosti 1x1 km.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

kurnik,píše mi to že to půjde spustit až zítra ... ku.va drát to snad ne, jsem se dnes večer vykecal z chlastačky, že je mi blbě s vidinou večerní bitky tankov a teď mě bude mrzet večerní blitka s kámošema :-)

podle mě je to staré info ze včerejška. Někteří vybraní totiž mohli stahovat už včera..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdar pánové mám problém. Dal jsem to stahovat ale neměl jsem místo tudíž to hodilo chybu. Udělal jsem místo ale hra se nestahla a ani nejde znovu stáhnout viz foto. Díky za pomoc. [ATTACH=CONFIG]30743[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]30744[/ATTACH]

určitě se ti právě nestahuje na pozadí?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dal jsem to už stahovat ráno kámo a prostě žádné oznámení nikde nic

těžko říct, má to kolem 35GB, jestli to nevidíš v downloads pod notification ani nemáš ikonu WOT na "hlavní stránce", tak nevím...leda založit nového "usera" a zkusit to znovu stáhnout pod ním.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu