Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

PSP Flash games tutorial by sensei


sensei

Recommended Posts

moc dobrej tut ale mam problem ze treba sem si stah obrazkovej kviz a psp mi po chvili napise ze je malo mista nebo co, ze at danm v settings conserve memory na on ale to tam mam, stale to ale dela. mam fw origo 3.60 nevite co s tim?:?

EDIT: koukam ze nekdo byl rychlejsi. taky mi to po cookies a cache delete nejde :(

tohle mi eště ale kolikrát dělá když mám zaplý nějaký forum kde je hodně obrázků...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 72
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

moc dobrej tut ale mam problem ze treba sem si stah obrazkovej kviz a psp mi po chvili napise ze je malo mista nebo co, ze at danm v settings conserve memory na on ale to tam mam, stale to ale dela. mam fw origo 3.60 nevite co s tim?:?

EDIT: koukam ze nekdo byl rychlejsi. taky mi to po cookies a cache delete nejde :(

tohle mi eště ale kolikrát dělá když mám zaplý nějaký forum kde je hodně obrázků...

njn..bohužel flash player asi vyspělejší složité hry nevezme:(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 1 month later...

Může někdo napsat ručně příklad toho umístění na rootu co se zadává do příkazového řádku v prohlížeči ? Ten obrázek samozřejmě nejde, dík

EDIT: Dobrý už jsem na to přišel, bohužel stejně jsem to nerozjel. Jen černá obrazovka s ikonkou ale nic nehraje :( To není žádný dobrý homebrew flash player ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Může někdo napsat ručně příklad toho umístění na rootu co se zadává do příkazového řádku v prohlížeči ? Ten obrázek samozřejmě nejde, dík

EDIT: Dobrý už jsem na to přišel, bohužel stejně jsem to nerozjel. Jen černá obrazovka s ikonkou ale nic nehraje :( To není žádný dobrý homebrew flash player ?

No a zkusil jsi přímo tu gamesu co uvedl v tutoriálu? Pokud ne tak jsi lama co za prvé neumí hledat musel jsem ti to najít i přes to že mě tahle sekce nechává klidným. Za druhé jsi příliš zbrklý.:!:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Popravdě řečeno mě nejde vůbec o gamesy =/ Nikdy jsem o nich nic neříkal.

Ten flash player (1.3) jsem zkoušel ale je to jen pro 1.50 a nevím proč ale nepustil jsem ho ani ze složky GAME150 ani když jsem přepl v recovery kernel. Co se dá dělat no, stejně dík

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 3 months later...
  • 5 months later...

měl bych jeden menší dotaz mam slima s CFW, zapnu si WLAN otevru si v psp browser a napisu tam ms0:/mp_root/nazevhry.swf no a dam potvrdit jenze mi to napise - Communication with the server failed. A DNS error has occurred. (a nejaky cislo). Co delam spatne predem dik. :cry:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No na karte sem si vytvoril slozku root a do ni dal hru a browseru napisu file:/nazevhry.swf a napise mi to ( The content cannot be displayed. ) to samy napise i kdyz dam file:/root/nazevhry.swf a kdyz misto slozky root vytvorim slozku Games a do ni dam hru a pak napisu v browseru file:/games/nazevhry.swf tak mi to napise neco v tom smyslu ze na karte neni dostatek mista nebo tak nejak a ukaze mi to cestu jak tam neco nastavit ale i kdyz to nastavim jak chtej tak to pise porad to samy. Ja uz nevim :cry:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 1 month later...

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu