Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

PSP Flash games tutorial by sensei


sensei

Recommended Posts

ja bych mel dotz, nejak nevim kde aktivovat ten Flash, mam verzi 4.01. ale v tom menu "system settings" to nějak chybý, jediny co sem si tam mohl aktivovat bylo WMA. tak dekuju za rady ;)

je to hned pod aktivovanim WMA :D Activate Flash Player :D;) a pokud mas CFW nemusis na net ale staci si to aktivovat v recovery menu...jestli mas ofw tak pres net...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 72
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

POd tim WMA mam "Restore Default Settings" a to fakt nechci ;) :D

a neni to tak že u Slimka nebo PSP 3000 už je to aktivovaný rovnou?:D já tu mám teď jen FATko a tam je to pod sebou ale ted nwm jak je to u slima...kazdopadne by to tam melo bejt...:D jinak nwm :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 4 weeks later...
  • 2 weeks later...
No na karte sem si vytvoril slozku root a do ni dal hru a browseru napisu file:/nazevhry.swf a napise mi to ( The content cannot be displayed. ) to samy napise i kdyz dam file:/root/nazevhry.swf a kdyz misto slozky root vytvorim slozku Games a do ni dam hru a pak napisu v browseru file:/games/nazevhry.swf tak mi to napise neco v tom smyslu ze na karte neni dostatek mista nebo tak nejak a ukaze mi to cestu jak tam neco nastavit ale i kdyz to nastavim jak chtej tak to pise porad to samy. Ja uz nevim :cry:

jenže tam žádnou složku vytvářet nemáš, máš to dát do rootu kartu (root neni žádná složka root je jakoby kořen karty víš)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

hej moc dík za tutoriál...škoda ale že některý hry nejdou....ani nvm proč....protože velikostí to neni

no největší díky mi vyjádříš tlačítkem THANKS :) ... btw já vím, jsou tam broblémy s přehlcováním, u některých her píše nedostatek paměti ikdyž před hraním vymažeš cache a na kartě máš 1GB volného místa.. nevím čím to je

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 4 weeks later...
  • 1 year later...
  • 4 months later...
  • 2 months later...

mohl bych poprosit o přesný postup jak pustit tu hru v internetovem prohlizeci? Mám PSP s official sw. 6.31 a když jsem zadával cestu k souboru, tak sse mi do toho vzdycky začal montovat internet a kdyz jsem vypnul wifinu, tak to nechtelo nic delat, prosim o pomoc a o přesný postup jak se dostat ke hře na PSPéčku, flash jsem si zapnul v prohlizeci a flash hry po internetu mi taky jedou, dokonce kdyz se hra nacte, tak vypnu wifinu a muzu hrat klidne dál. Děkuji

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 9 months later...

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu