Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

k PS4 soundbar nebo domácí kino???


Lukáš Kopecký

Otázka

9 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

Ahoj,

před pár dny jsem si soundbar koupil a asi to bude jen nouzovka. Je to určitě značka od značky, každopádně bych ale šel do nějaké větší sestavy. Nahodil jsem si 2.1 (60W), které mám roky a uchu lahodí více. Není na ostudu si nechat pustit ukázku... Taky pozor, není pajšl jako pajšl. Zesilovač, reciever, všechno hraje roli a s levnějším soundbarem, stejně tak sestavou nedáš ani ránu. Když chceš poradit, napiš sem ještě cenu. Rozhodně nemá cenu za 3, 4 000 kupovat nejlevnější domácí kino. Vše je o pěnězích....

...Ale ne vždy peníze rozhodují o kvalitě. Kupoval jsem před rokem Sennheisers hd 650 za 9 500 Kč. Už opravdu hodně, hodně dlouhý roky mám hd 250 a světě div se, zvuk je pro mě lepší, čistší, celkově mně osobně víc "lahodí"... asi to bude tím, že se před těmi lety hudební zařízení dělali ještě trochu jinak.

Upraveno uživatelem MrGandy
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

díky za tip, nakonec jsem koupil na hry Wireless Stereo Headset 2.0 a bomba, ale ještě bych něco rád na filmy. cca 5000,-

http://reprosoustavy-reproduktory.heureka.cz/logitech-z-506/specifikace/#section

když tam dám ten logitech tak mi to stejně 5.1 nepůjde když nemá ani hdmi ani optiku že??

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Ten headset netlačí a úplně zapomeneš, že máš něco na hlavě. Kvalita materiálu bude horší a neradil bych s ním moc házet. Sony reklamace neuznává a už prý praská. Jinak je zvuk ok na úrovni sluchátek okolo 900 Kč, ale žádné jiné nehrají lépe s konzolí PS4. Kvalitou mimo PS4 neprekonaji ani Soundmagic e10. Mám doma obojí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Lukáši, do týhle soustavy bych určitě nešel. Ono, spoustu lidí zaujme sestava 5.1 právě kvůli počtu repráků, které ale v této cenové relaci produkují horší zvuk než kvalitní 2.1. 5.1 není zárukou kvality, pokud do toho nedáš dostatek peněz. To samé platí i u kvalitního 2.1. Sám mám 2 věžové reproduktory (85 cm) s integrovaným subwooferem na obou stranách a jsou skvělé.... Ono i za tyhle věže dáš cca. 3 000, ale máš kvalitní zvukovou reprodukci, o čemž vypovídá i třeba to, že já tam mám výkon až 120W, u té tvojí soustvavy (5.1!!!) 75W. To si myslím je taky podstatný rozdíl...

Jinak, michal.ostravice- vsadím se, že moje sennheisery budou hrát lépe ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu