Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Vydělejte si koukáním na reklamy


Marucs

Recommended Posts

Na internetu funguje několik desítek internetových stránek, které vám platí za to, že klikáte na reklamy a za to získáváte malou odměnu. Stačí několik týdnů a odměna se dostane na takovou hodnotu, se kterou budete spokojeni! Navíc si můžete pod sebe zaregistrovat další lidi, kteří, pokud budou klikat, vám budou také vydělávat!

Já sám jsem na několika stránkách a ty fungují a platí! A sháním další lidi, kteří by klikali se mnou. Na jedné jsem cca 25 dní a už mám 22 dolarů.

Pokud vás to zaujalo, neváhejte mi napsat zprávu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 9 months later...
V 5. 9. 2016 at 10:29, romanromanov napsal:

Slyšel jsi o obchodování na burze? Forex, nebo binární opce. Něco málo jsem o tom četl a přemýšlím, že  bych se do toho pustil. 

To si piš, že jsem o tom slyšel. O obchodování na burze se zajímám více jak 2 roky, možná už to budou dokonce 3 roky, těžko říct. Pokud se do toho chceš pustit, tak buď dost opatrnej binární opce nejsou nic jednoduchého, jak se všude dočteš. A rozhodně nebudeš vydělávat 300 tisíc měsíčně, jak se dozvíš v nějakých reklamách. 

Trvá to měsíce i roky, než začneš bejt profitabilní. Nějaký peníze jsem tam utopil no :blink: Trošku se mi to začíná vracet, tak snad se bude dařit. Jinak do začátku je určitě lepší forex, než binárky. Je to jednodušší na pochopení a nepotřebuješ tak velkej základní kapitál. 

Kdyby jsi měl nějaký otázky, klidně se ptej. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu