Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
BioToXx_

[PORADNA] Jaké chytré hodinky si vybrat ?

Recommended Posts

Čus, potřebuji radu jaké hodinky k HTC M9 (předpokládám, že při přechodu na M10 by neměl být problém).

Nemusí to být žádné hodinky za desetitisíce, pokud existují i nějaké FAKE, které vydrží alespoň rok, tak budu spokojen. Hodinky budu používat asi tak 30 minut až hodinu denně, kdy chodím běhat, jinak hodinky nenosím a tudíž fakt nechci žádný high end. Koukal jsem po netu na různé inzeráty a jsou tam i hodinky za 500 Kč, to ale bude asi celkem hodně velký shit, že?

Díky za radu.

Sdílet tento příspěvek


Odkaz na příspěvek
Sdílet na ostatní stránky

Čus kruta, v podstatě je jedno jakou značku hodinek koupíš (čínám bych se vyhl) protože všechny až na Apple a Samsung podporují Android. Záleží jestli je chceš opravdu jenom na běh a nebo také jako doplněk k telefonu.

Osobně mám Sony SW3 a ty jsou super že pokud bych snad šel běhat tak mají jako jedny z mála integrované GPS takže sebou nemusíš tahat telefon, samozřejmě z nich pustíš i hudbu do sluchátek apod. jediná nevýhoda je v absenci měření srdečního tepu a někoho může odradit hranatý vzhled.

Co to sleduji tak hodně frčí Pebble a LG (navíc LG vypadají i celkem luxusně)

Jinak pokud to chceš opravdu jen na sport mohl by ti stačit fitnes náramek, který je o poznání levnější a udělá stejnou službu co se týče záznamu tělesné aktivity.

Sdílet tento příspěvek


Odkaz na příspěvek
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlašte.

Přihlásit se

×

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu