Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Návod na kopírování her na Hdd od DB 2.0.17349


Recommended Posts

Návod na kopírování her na Hdd od DB 2.0.17349Aktualizace Dashboardu 17349 uživatelům s RGH/R-JTAG přináší pár změn pro externí Hdd.Tyto změny usnadní práci s ISO soubory a hlavně myslím, že sjednotí

způsob jak s nimi na Hdd a to v případě her jak z jednoho čidvou DVD. Nebude tedy potřeba řešit otázky jak má vypadat správný strom složek a kde kopírovat extrakt z DVD1 a kam z DVD2.

Navíc tento způsob je ne jen jednodušší, ale i mnohem rychlejší než FTP,jelikož Hdd je připojen přímo k PC.

Pokud je externí Hdd naformátován v konzoli a je k ní připojen, stále zůstává možnost použít pro přesun souborů FTP. (ovšem v tom to případě jedině do složky Content)

Pokud jste extrahovali správně bude vždy vše fungovat jak má a navíc hry budou zobrazeny i v NXE.

Uživatele s originálními Hdd pro Xbox musí použít adaptér pro připojení k PC.(u originálních Hdd šel tento způsob použít již před DB 17489)

Nechci rozebírat jak extrahovat ISO a jakými programy, protože je toho tady hodně a nic se v těchto postupech nemění.

Doufám, že tohle všem pomůže a vyřeší se zbytečné otázky jak co proč.

Aby to bylo jednodušší je to i s image průvodem :)

Takže.........

1. V první řadě je potřeba externí Hdd připojit ke konzoli Xbox360 (po update DB 17349) a naformátovat ho. (Tím se stává plnohodnotným Hdd pro Xbox 360)

Po naformátování se Hdd bude v konzoli zobrazovat jako originál disk.

2. Nyní je potřeba mít v PC nějaký explorer, osobně používám Horizon, je nutné mít poslední verzi(v2.8.12.0), která dokáže tento externí Hdd formátovaný v konzoli zobrazit.

(starší verze to neumí) - není důležité jakou verzi stáhnete, pokud jste připojení k internetu budete vyzvání k aktualizaci poslední verze

3. Hdd připojený k PC se nám po spuštění exploreru (u mě tedy Horizon) automatický zobrazí a vidíme strom Xbox Partition.

n5hb4k.jpg

4. Nyní rovnou ke kopírování. Moje úkázka je pro game ze dvou DVD

Samozřejmě jako i u jiných způsobů kopírování i tady je nutné mít správný extrakt.

5. Klikneme na Inject New File

2d7ttlx.jpg

6. otevře se okno ,,Select Packages to Inject´´ kde vybereme extrakt ke kopírování

28jdymg.jpg

dole vidíme bar který zobrazuje stav kopírování

107mctk.jpg

po dokončení kopírování Pop Up oznámí ,,Transfer Complete

2qxmckh.jpg

nyní je ISO na svém místě :) pokud se jednalo o ISO z jednoho DVD jste hotovi

jkh7i8.jpg

U DVD2 postupujeme stejným způsobem, pokud instalační DVD obsahuje více souboru označíte je všechny v mém případě je jeden

2cy1u2g.jpg

vše se zase opakuje jako u DVD1. Nyní vidíme obsah obou extraktu seřazených tak jak mají být a budou zaručeně fungovat.

2ebb9ly.jpg

HOTOVO!!!

dokonce se hra na hdd v NXE bude zobrazovat jako při originál instalaci :)

295crvd.jpg

Hodně zábavy :)

ps: případné připomínky a postřehy pište rád doplním co chybí

Upraveno uživatelem Pietro Fofista
ed
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Moderators

Super návod, díky!

Mých pár postřehů - ta změna v tom formátování HDD přišla už s DB 17349 (ne až u 17489), a dále bych zmínil možnost, že na HDD lze kopírovat i přes FTP, pokud je připojen je konzoli. To připojení k PC a použití programl jakou jsou Horizon apod. je prima věc, ale dost uživatelů s tím má problém to pochopit a ovládat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Super návod, díky!

Mých pár postřehů - ta změna v tom formátování HDD přišla už s DB 17349 (ne až u 17489), a dále bych zmínil možnost, že na HDD lze kopírovat i přes FTP, pokud je připojen je konzoli. To připojení k PC a použití programl jakou jsou Horizon apod. je prima věc, ale dost uživatelů s tím má problém to pochopit a ovládat.

Díky, opraveno, doplněno

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 4 weeks later...

Dobrý večer, mám takovej problém, dal jsem to na tu flešku, akorát to nejde vidět na té flešce. Fight night champion jsem našel v mojich hrách, ale UFC 3 jsem nenašel vůbec.

Tak se obracím, zda nevíte v čem je problém. Děkuji předem za odpověď :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 1 month later...

Tak jsem zkusil hru kinect adventures a jedine co se mi povedlo kopirovat na disk, byli demo hry, ale samotna hra ne. Kde delam chybu? Dekuji za pomoc

Po extrakci je vice slozek a souboru co budu kopirovat na disk?

Upraveno uživatelem Ronaldok
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu