Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

rychlost u PC 300/30 u PS4 50/10


flesh light

Recommended Posts

Já se jen zeptám .. jaká je maximální rychlost zápisu u disku s 5400 ot./s? Přijde mi, že tyhle 300MB net stejně nemají u PS4 využití, ne? :)

Záleží co se zapisuje....ale např. u velkých iso souborů bude rychlost někde kolem 100 - 130 MB/s. A to je imho net na úrovni okolo 1 Gbitu. To ještě UPC nemá.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já si do svého Xboxu One budu moci přes USB pichnout rychlejší síťovou kartu. To bude pohoda. PS4 v tomhle zaostává. Nezbývá ti nic jiného než reklamace kvůli rychlosti připojení. :D :D kup si One ten má 4USB porty a můžeš mít 4 siťovky. Udeláš si doma z toho serverovnu. :D jinak pomoci neumím. Tvůj strejda

Kruta: :lol: :lol: :lol: :lol: + si můžeš pátou prdnout do análního kokina, aby jsi náhodou nepřijímal signál pod úrovní rychlosti tvého připojení .. :lol:

Upraveno uživatelem kruta
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jostrih

"Sitovka je napajena na desce, zadny vymenitelny komponent to nebude...To je velice dobré vysvětlení,které jsi dal !!!Takže pokud jsou již na základních deskách budou těžko měnitelné.Nicméně pořád je ten DOTAZ JAKÁ JE TA RYCHLOST sítové karty v PS4?

Některým hráčům to ve hrách běhá perfektně,jiným se stejnou rychlostí NE.Takže jak píšeš prostě to není vůbec udělané aby to běhalo maximálně,ale brání tomu řadu věcí,takže to opravdu není jako v reklamě na PS4.

Snad bude doladěná a běhat rychle PS 5.

Dobře je to vysvětlené..nicméně jaká je ta rychlost té sítové karty?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Díky za pobavení :D jsem si přečetl po dlouhé době všehny příspěvky a fakt super :D já bych to nezamykal, zlepší to náladu :D.

Jak psal Smartmax... na IT věci nejsem odborník ani trochu max trošku znalejší laik, ale to proč je stahování jaké je a jak se to má s rychlostí jsem myslel, že je jasné snad každému :D.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já ležím. Dokonce vedle tety :D :D :D

Hlavně jsi si přišel povídat a spamovat strejda,evidentně jinak nic jiného říct k tématu nechceš,natož napsat údaje,protože je ani nevíš.Když teda nic nevíš tak piš jinam a né na téma rychlost karet v PS4.

Tak jako pro uplné želvy a šneky jako pro retardy :jaké nejvyšší rychlosti je sítová karta na PS4 schopna?...uvedte v Mbit/S....uvedte nejvyšší rychlost jaké je schopna dosáhnout a nebo uvedte její rychlost v Mbit/S aby bylo vidět jaku rychlost zvládá a mohl si to každý snadno spočítat.

Tak dozvíme se to někdy.....?

Upraveno uživatelem drak3go
Používej tlačítko "EDIT"
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ps4-Síťová karta - rychlost [Mbps]: 10/100/1000

Kruta:

Jestli ti to pomůže, tak přesné komponenty jsou následující.

Ethernet -> Marvell Alaska 88EC060-NNB2 Ethernet 10/100/1000 (stejná jako u PS3)

Wi-Fi -> Marvell Wireless Avastar 88W8797

Upraveno uživatelem kruta
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Moderators

Tak jsme se myslím dozvěděli vše co jsme potřebovali, víme teď, že v JRC měnili při prodeji síťové karty v PS4 za pomalejší, že rychlost UPC internetu 300 MBit (což je taková dnes celkem běžná rychlost internetu v každé domácnosti, na takové to "domácí žvýkání") není dostačující na online hraní, že za boha nikde na internetu, nikde v žádné specifikaci, technickém listu ani popisu není zmínka o rychlosti síťové karty v PS4 a že všichni zde kdo to neví jsou retardi.

Dříve než tu ten kašpar začne pokračovat v této diskuzi, jakože proč mu tu proboha píšete rychlost v nějakých Mbps když on jasně napsal, že potřebuje vědět rychlost v Mbit/S (mimochodem nevím co v tomto případě reprezentuje velké písmeno "S" - napadá mě jen Světelný rok?), tak to tady uzamknu, ať se nám tu z toho nestane nejžhavější téma tohoto fóra.

HnXjzJ9.png

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu