Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

rychlost u PC 300/30 u PS4 50/10


flesh light

Recommended Posts

Zdravím a chtěl bych se zeptat čím to je?

1.propustností u PS4?

2.pomalou sítovkou uvnitř v PS4?

Píše to 50 na 10.

Nebo proč mě běhá internetové připojení na pc rychle jako blesk a internet na ps4 mě nepustí ani do world of tanks?

Zeptám se kolik to běhá dalším lidem,když zmáčknete TEST CONNECTION..kolik to vám ostatním ted píše?

Upraveno uživatelem Assassin
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nezáleží jaké máš ty připojení k internetu, ale záleží na serverech ze kterých to stahuješ, ty mají nějákou "propustnost", ale pokud to začně najednou stahovat XXXXX lidí, tak ta rychlost bude značně omezena.

Já mam internet 60/6 přivedený do konzole kabelem, při testu mám 20/2 a v závěru mi to stahuje někdy 900 kbps, někdy 1,5 Mb.

PS: A pokud chceš přidat další příspěvěk, do tvého tématu, tak použij tlačísto "upravit příspěvek".

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dobře(také mám kabelem)..já mluvím o hraní ve hře stahování klidně počkám 4 hodiny,ale ve hře Chivalry medieval warfare to vůbec neběhá nedá se hrát co s tím?Pokud nic nedělám píše to 50/10 jenže to ve hrách nestačí,tak kde je chyba v sítovce ve PS4?Je pomalá..nebo propustnost?..nedá se hrát vůbec.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

PS4 má pomalé rychlosti a nic moc s tím dělat nejde. Jen je divné, že máš velký ping a nebo tě to nepustí do hry vůbec. Osobně mám na 200Mb netu na PSku cca 35Mb, co tak člověk čte reddit tak i za tuto rychlost jsem rád oproti některým, kteří jedou sotva 1Mb.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...

maTTew To není opravdu žádná legrace,ale nápad je to dobrý.Někdo to tady psal ta čísla,snad je někde najdu,to co mě poslala "potvora (podpora)samozřejmě vůbec nefungovalo.

http://www.playstationing.com/ps4/how-to-change-your-nat-type-on-ps4-and-ps3/839

Stejně by mě zajímalo ty číselné hodnoty,někdo to tady někde psal.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo někde tu byly, ale byly podivné - byl mezi nimi i port 80 (??) což je kravina, PS4 není webserver a pokud nějaký doma máte, tak to stejně nemůžete směrovat na PS4. Mě ty porty dokonce jednou ukázala přímo PS4 při testu konektivity, ale nepovedlo se mi ten screen vyvolat znovu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 months later...

dotaz :Kde najde člověk název nebo rychlost sítové karty INSTALOVANÉ V TOM PS4?

Tedy její typ a rychlost?

Myslím,že mě to naschvál prodali v tom JRC s nějakou pomalou sítovkou,aby se zbavili starých kusů,dobytkové že si toho zákazník nevšimne a už dva roky to běhá pomalu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Moderators

Ano, v JRC to zprvu dělal běžně, že odpájeli z PS4 čip síťové karty a nahrazovali je pomalejšími verzemi, určenými do bankomatů. Čipy si následně schovávali pro použití v budoucí technologii VR, odkud mají opět v plánu ho odpájet.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Moderators

Nevím o co ti jde, jestli sis vzal málo prášků na večer, ale když hraješ online není to ani tak o rychlosti připojení, ale o pingu (odezvě) jakou máš.

Pokud máš velkou odezvu pak to řeš se svým poskytovatelem připojení, v konzoli určitě chyba není.

Může být taky chyba u nastavení routeru, popřípadě v utp kabelu. Ale vysvětlení, že ti prodejce schválně prodal nějakou vadnou konzoli mi přijde hodně šílené a zvlášť u prodejce jako je JRC!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ps4 ma 1Gbit adapter. https://www.playstation.com/en-us/explore/ps4/techspecs/

Jestlize mas ♥♥♥♥ kabel, port na routeru, ktery vykazuje chybovost nebo jen neumi nastavit Full duplex na 1Gbit tak zjistovat rychlost sitoveho adapteru PS4 ti nepomuze. Jestli mas nejake ADSL a jeste k tomu si nekolik 10km od dslamu, nebo mas nejake WiFi pripojeni, tak chyba v ps4 urcite nebude ;-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já mám jednu šnůru od UPC do pc a tam běhá rychlost na 300/30 a tu vyndavám a dávám jí do zástrčky PS4 a tady běhá pomalu ačkoliv na PC je připojení rychlé,vzdálenost 1 metr stejný kabel rozdílná rychlost..

[TABLE=width: 968]

[TR]

[TD=class: first-column visible]Communication[/TD]

[TD=class: double-column, align: center]Ethernet (10BASE-T, 100BASE-TX, 1000BASE-T)

IEEE 802.11 b/g/n

Bluetooth® 2.1 (EDR)

Nabízí se otázka jaká je tedy rychlost té karty v našich 2 roky starých PS4?

Protože na pc běhá vše perfektně,takže chyba je samozřejmě v PS4.

[/TD]

[/TR]

[/TABLE]

PS4 :

network test connection :15 Mbps download

5 Mbps upload

Ještě před měsícem to tvrdilo 50 na 10..ted už to píše jenom tohle 15-5.

dám v PS4 na internetu ADSL měření rychlosti : 100Mb/s 30Mb/s

zapnu PC a v pc měření rychlosti cesnet :290 na 30

Ve hrách to běhá,ale pomalu na PS4.

PS4 :

network test connection :15 Mbps download

5 Mbps upload

Upraveno uživatelem flesh light
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Moderators

@flesh light: Teda co příspěvek od tebe, to perla. Ty vůbec nemáš tušení o síťových protokolech, o datových přenosech, paketech a vůbec o způsobu fungování síťového spojení a tak tady budeš raději šířit bludy o tom, jak ti někde v nějaké prodejně prodali pomalou PS4. Než psát takové kraviny, tak raději nepiš vůbec nic a začni sebevzděláváním u sebe, doporučuju začít u síťové komunikace. Pak možná příjdeš na to, proč není měření (rychlosti datového přenosu) jako měření a proč ti jedna krabička ukáže nějaké číslo a přitom druhá krabička ukáže jiné. Mimo to všechno jsou to jen hypotetické "papírové" údaje, zatímco ty na tom stavíš celou svoji teorii. Už s tím prosímtě přestaň, než začnu ten tvůj neustálý SPAM klasifikovat jako porušování pravidel tohoto fóra.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jak tedy vysvětlíš,že neběhá stejná rychlost u PS4 jako u PC ,když tomu rozumíš?Místo tvého útoku na uživatele kdy je jasné,že běhá u PC rychle a u PS4 pomalu bys ses měl nad tím zamyslet,že tady něco nehraje?.....Podle ostatních by měla běhat uplně stejná,rychlost a nikoliv ukazovat rozdílnou v test connection a jinou v měření na internetu,takže asi jako uživatel za to nemůže,že chyba je na straně pomalých sítových karet na PS4,jinde to být nemůže.Ty bys,místo toho sem zrovna mohl klidně vložit údaj o rychlosti těch sítových karet,určitě to víš jak rychlé jsou,tak proč to sem nenapíšeš?Protože je divné,že to běhá američanům v USA a v Čechách je to pomalé i od UPC.

Takže OTÁZKA ZNÍ JAKÁ JE RYCHLOST TĚCH SÍTOVÝCH KARET V PS4?Tohle se mě zeptala přímo podpora z PS4,jenže kde to máme najít abych jim správně odpověděl?

Údaje o rychlosti najdeš na štítku na spodní straně síťové karty.

Ta je vevnitř.Musí existovat psaný údaj o rychlostech sítových karet v PS4 i bez nutnosti PS4 rozšroubovávat.

Pak se dá jednoduše DOKOUPIT RYCHLÁ SÍTOVÁ KARTA A JE TO...

Upraveno uživatelem drak3go
Používej tlačítko "EDIT"
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak kamo ty perlis. PSko otevrit nechces, ale stovku by si v tom menil. Sitovka je napajena na desce, zadny vymenitelny komponent to nebude. K tem poznamkam o a teoriim o rychlosti co tady placas. Mereni rychlosti na ps4 pouziva servery PSN, zatimco mereni rychlosti na pc pouzije nejblizsi ceske servery, takze rozdil je pak jasny. Dalsi veci co do prenosove rychlosti PS4 vstupuje je to, ze PSN nema v CZ servery, musis se pripojovat nekam do sveta. Na techto serverech je nekolik tisic, mozna I desitek tisic lidi a stahuji. Sire pasma k prenosu neni nekonecna a to je brzda, ktera ovlivnuje tvoji prenosovou rychlost. Samozrejme architektura PSN serveru je o hodne komplikovanejsi a sofistikovanejsi,ale vzhledem k urovni tvojich postu to nema smysl rozepisovat a takto to postacuje. Taky mam pripojeni kolem 200Mbit a ps4 pise neco kolem 30Mbit a to jeste zalezi hodne na tom v jakem case test poustim. Stahovani taky hodne kolise a cas pro stahovani se meni a skace nahoru a dolu. Doporucuji toto uz neresit, delas ze sebe jen kaspara pro vsechny. Moderator by mohl toto tema uzamknout, protoze diskuze tady nikam nevede.

Odesláno z mého G7-L01 pomocí Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Moderators

Konečně někdo, kdo vypadá že ví o čem mluví a kdo pochopil jeden ze základních principů síťových protokolů. Já už jsem vysvětlování tomu expertovi, co je připraven si ve své PS4 vyměnit síťovou kartu (protože mu tam v JRC namontovali pomalou) vzdal, protože i můj kocour kterému když něco vysvětluji to pochopí mnohem dřív a snáz.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tady nemusí vůbec rozumět nějakým protokolům a kdečemu odbornému. Vždyť při stahování či testování jsou vždy dva body. Kam se stahuje (ps4 a PC) a odkud se stahuje.....A je přece jasné, že odkud se stahuje má taky nějakou kapacitu a možnosti tu rychlost nabídnout. Já taky když stahuju odněkud a teoreticky můžu stahovat v řádu x MB/s, tak pokud druhá strana odesílá jen v řádu kB/s, tak to rychleji nepojede. Sama síťovka má nějakou maximální rychlost, ale ta vůbec nic neříká o tom, jak rychle ti pojede net.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu