Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Xbox 360 Benq Tutorial 1.1, 1.5, 1.6


neon

Recommended Posts

dben 1234567 12345 (místo 12345 atd napište vaše sériové číslo konzole)

A to je možná ten problém. ty musíš napsat ser. číslo rovnou za dben. takže tam to "1234567" nebude. že ty jsi napsal "dben 1234567 XXXXXXX XXXXX" x=tvoje ser.number. Napiš "dben XXXXXXX XXXXX". Pak je taky možné že nemáš BENQ.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 95
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

V dalším kroku zmáčknite Y a potvrďte.Objeví se vám Status 0x73 ...

Mě se objevil status 0x80 a po zapnutí Xboxu se nic nezměnilo.

Co s tím?

OK, odpojil jsem všechno ostatní a pak to ukazuje 0x7F, po zapnutí

Xboxu bliká 0x51 a 0xD1. Hádám, že to je řadičem.

Má někdo nějaký nápad?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 3 weeks later...
  • 4 weeks later...

Zdravím, snazim se flashnout xbox s touto mechanikou na chipsetu nforce 570 a nedari se mi vytvorit bootovaci flash. Vzdy to hodi chybu windows, ze jednotka neni pripravena, ze mam zavrit dvirka a takove blbosti. Kdyz to vytvarim na svem notebooku tak to jede ok, ale ten zase nema ten chipset. Pokud tu chybu dam ignorovat, tak to ty soubory nakopiruje ale asi se pak nevytvori bootovaci struktura protoze to podle tohoto navodu v biosu nenabootuje. Jen napise po restartu boot... a nic, nabehnou wokna. Nema nekdo nejaky napad jak nabootovat treba z mechaniky nebo jak spustit dos na xpckach?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 1 month later...
  • Moderators

To se mi stalo taky , hlavne si zalohuj slozku backup s flash disku , jestli ji nemas tak ses v prdeli . Az si to zalohnes tak znovu vytvor flash disk a otevri si v nem pote slozku CFW do ni nakopiruj soubor CFW.bin ze zalohy nebo tak nejak se menuje uz si nepamatuju presne , je tam jeste druhy , to je origFW.bin to je orig fw tve mechaniky , ten tam nedavej .

Ted klasicky nabootuj iprep flash disk a nezadavej dben 1234567 12345 , ale zadej primo fben 1234567 12345 (cislo tve konzole je dulezite !!!) Tim se vymaze fw v mechanice , no a pak uz postupujes dal klasicky .

Kdyby to nefungovalo muzes jeste misto toho souboru co kopirujes na zacatku z te zalohy zkusit tam dat ten originalni , samozrejme ho asi budes muset prejmenovat tak jak ten soubor v ty slozce CFW na iprep flash disku .

Tak snad ti to pomuze , kdyby ne ozvi se na pm , pokud si ze Zlinskyho kraje moh bych se pokusit to opravit :) Vcera se mi to stalo taky :D akorat me se to seklo pri nahravani CFW :D bank zustal na nule a mechanika byla mrtva :D Mel sem bobky jak svina ze je po boxu , ale nakonec pomoci te zalohy sem se z toho vydrapal :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Díky moc za povzbuzení,už jsem myslel že je po mechanice.To by mě odvezli.Každopádně firmware mám,i klíč mechaniky,ten jsem si ještě pro sychr opsal na papír po vytvoření novýho.Ze starýho xka mi ještě zbyl samsung,tak přemejšlim jak ten klíč do ní dostat aby makala taky.Jo, ta hláška je přesně WRONG FLASH STATUS,tak snad je to ono.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Moderators

Nekde sem slysel ze se ta mechanika musi nejak pajet aby ti sla z jinyho xka do jinyho , kdyztak pobrouzdej po netu , zajimava stranka je xboxzone.sk :) Ona by sice v xku fungovala ale nacitala by ti jenom filmy DVD a hudbu a tak :D Vim to protoze jsem se snazil natvrdo nahrat fw do mechaniky po tom neuspesnym flashy a pak me to nacetlo hru jako kdyz vlozis do kompu , tvarila se jako DVD video :D No kazdopadne hodne stesti :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nekde sem slysel ze se ta mechanika musi nejak pajet aby ti sla z jinyho xka do jinyho , kdyztak pobrouzdej po netu , zajimava stranka je xboxzone.sk :) Ona by sice v xku fungovala ale nacitala by ti jenom filmy DVD a hudbu a tak :D Vim to protoze jsem se snazil natvrdo nahrat fw do mechaniky po tom neuspesnym flashy a pak me to nacetlo hru jako kdyz vlozis do kompu , tvarila se jako DVD video :D No kazdopadne hodne stesti :D

Jo!Makáá!:bash:Zachránil si mě chlape,máš u mě pusu!:cheesygrin:Navíc jsem si nepoškodil známku,takže až se zase objeví světla smrti tak jde na záruku do opravy.:bash:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 1 month later...

hele :D mam problem....udelal sem klukovi flash ale mam sata radic intel a nvm jestli je podporovanej ale flashnul sem snim samsung i hitachi a tedkonc benq....do modu B sem ho musel dostat pájením a odříznutí dvou obvodu :D byl sem posranej ...ale pri prikazu fben to hodilo v pořatku 4 banky ale potom se tam ukazala neaka chybyčka na jeden řadek...neaky cislo a corently error ahablaba...hodil sem tu mechaniku teda do mého xboxu a normalne dvd filmy to prehrava ale zatim palenky vyzkouset nemohu ptz je bych ji musel spoofnout pro muj xbox...myslis ze sem ji neak odrovnal?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Moderators

No mechanika z jineho xboxu v tvem , bude prehravat filmy , ale hry ne . Pokud mechanika jede a zadal si cislo kamosove konzole pri flashy tak si myslim ze by v jeho boxu mela fakat bezproblemu :D

Kazdopadne chytrejsi budes az vyzkousis nejakou hru .

HLAVNE SI ZALOHUJ ZALOHU FW Z FLASH DISKU

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím, snazim se flashnout xbox s touto mechanikou na chipsetu nforce 570 a nedari se mi vytvorit bootovaci flash. Vzdy to hodi chybu windows, ze jednotka neni pripravena, ze mam zavrit dvirka a takove blbosti. Kdyz to vytvarim na svem notebooku tak to jede ok, ale ten zase nema ten chipset. Pokud tu chybu dam ignorovat, tak to ty soubory nakopiruje ale asi se pak nevytvori bootovaci struktura protoze to podle tohoto navodu v biosu nenabootuje. Jen napise po restartu boot... a nic, nabehnou wokna. Nema nekdo nejaky napad jak nabootovat treba z mechaniky nebo jak spustit dos na xpckach?

v biosu odpoj vsecky mechaniky a hlavne "disketovku" ja ji nemel v kompu ale v biosu sem ji mel povolenou a delalo to bordel (: ta a sama chyba jako u tebe

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 4 weeks later...

Zdravim, potvrzuji ze navod na flasnuti Xboxe, ktery je v cele teto diskuze je opravdu funkcni. Snad bych jen dodal pro ty, kteri by s tim meli potize jako ja(Misto statusu 0x73 mi to psalo uplne jiny a nechtelo to jed dal), ze je taky nutne odpojit ze zakladni desky vsechny SATA konektory(od disku i mechanik). A konektor vedouci z mechaniky Xboxe zapojit do prvniho SATA slotu. Dokud jsem to takhle neudelal, tak se mi flash nechtel vubec rozjed. Touto cestou tez dekuji autorovi tohoto navodu, usetril jsi mi chakt hafec prachu bracho...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...
  • Moderators

J skvelej navod , akorat v bode kdy zadavate fben a cislo konzole a pak zapinate box , doporucuju ho nechat zapnuty az dokonce a uz jej nevipinat , trikrat se mi stalo kdyz sem mel vypli ze se mi bank zastavil na nule a dal to nejelo , mechanika byla brick :D

Ono to jde sice spravit ze zalohy , ale proc se s tim mazat dvakrat...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu