Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Elite: Dangerous - hledají se spoluhráči


Shadyson

Recommended Posts

Tak v první řadě mít s kým pokecat a jen tak zablbnout v Elite.

Vzhledem k mé pracovní vytíženosti bych to pojal spíš jako společné plnění složitějších úkolů. Lov lidí, případně pirátů. Pokud se časem najde víc lidí pak i společné připojení se k jedné frakci a obsazování systémů. A jestli v budoucnu na X1 udělají i zakládání tzv.: sub-fraction pak i založení frakce a správa vlastních systémů ( prostě si kousek galaxie ukousnout pro sebe :D )

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 5 weeks later...

Zkouším mapovat vesmír. Má s tím někdo zkušenosti? Kterým směrem se vydat a najít hvězdy/planety, .. co ještě nikdo nenašel? Vím, že se musí hledat, ale jestli má někdo zkušenost, že případně nějakým směrem lze spíš najít něco neobjeveného?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 1 month later...

Tak pomalý, jako EVE Online to není. Nejhorší je dostat do ruky ovládání. Pak už se to dá. Pokud ovšem člověk nedopadne jako já, kdy přijde kompletně o loď plnou nákladu. Jelikož nezůstaly peníze na obnovu loďe, tak jsem nazpět v základní lodi :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 1 month later...

Hraju cca týden, je to masakr...

Mám stovky otázek ... na obchod, na loď atd atd atd ... hrozně se těším na rozšíření HORIZONS ;)

Na Facebooku je vytvořená nová skupina pro hráče na Xboxu:

https://www.facebook.com/groups/891380277650898/

Prosím o sdílení mezi hráči atd.

Čím více nás tam bude tím lépe :)

:cheesygrin:

Upraveno uživatelem GALBATOR CZ
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 months later...

Take jsem zakoupil akorat teprve projizdim tutorial.

Budu hrat hlavne po vecerech cca po 10-11 hodine.

Zatim musim rict ze je to pecka a uz se tesim az si trosku zaziju ovladani - zatim je to bida :)

Budu rad kdyz bude behen hrani i s kym pokecat - preferuji text ale nemam v zasade problem ani s chatem.

GT:  w 1 z 1 CZE

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 4 weeks later...

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu