Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Problem so spustenim PS3 a rozlišenie obrazu


HoluB291

Otázka

Dobry den. Kupil som si ps3 a mam mensi problem. PS3 zapnem a nic nejde (zapojene cez scart). Telka je uz trosku staručká . skusil som to zapojit cez HDMi kabel a všetko išlo (lenze ja doma FUNKČNÚ telku s hdmi pripojkou nemam). Neviete mi poradit co mam robit ? Vdaka.

Upraveno uživatelem drak3go
Spojení dvou témat do jednoho
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

4 odpovědi na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

Ahoj, při zapnutí na staré tv podrž tlačítko pro zapnutí ps3 pár vteřin, dokud konzole nezapípá. Pak by se mělo resetovat připojení a obraz by měl jít.

EDIT: Je to psané i v návodu, pak je pokaždé nutné provádět stejný postup při přechodu z tv s hdmi na starou tv.

Upraveno uživatelem Mandaz
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Ďakujem za pomoc.

No teraz mam malicky problem. Text na televizi je strasne maly , drobny a nie je ho prakticky vobec vidiet a celu dobu len chodim k telke a snazim sa zistit co no je za pismenko. Neviete mi nejako pomoct? Ci sa to da riesit iba na hdmi ? Scart kabel mam este z ps2 a ma uz 8rokov (ci nie je nahodou chyba v tom). Ci sa to da nejak spravit niekde v nastaveni . dakujem

Upraveno uživatelem drak3go
Příště prosím otázky ke stejnému problému do jednoho tématu.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

A jak velikou máš úhlopříčku? Já při koupi ps3 někdy v roce 2009 měl taky starou crt tv s úhlopříčkou 72cm a bylo to hrozné. Text malý, grafika zubatá a skoro nic nešlo pořádně přečíst. Bohužel to nejde nijak jinak nastavit, jediné zlepšení by bylo připojení přes hdmi kabel do lepší tv. A jako všude platí že co je větší to je lepší :D

Upraveno uživatelem drak3go
Spojení odpovědí ze dvou témat do jednoho příspěvku
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu