Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Flash DG-16D4S - LTU2 i Unlocked - spustí jen přehrávač


mimoa23

Recommended Posts

Zdravím.

Měl bych dotaz, co dělám špatně/ přehlížím při výměně mechaniky v X360 slim Corona V2 4Gb, mechanika LiteOn DG16D4S, desky LTU2 a Unlocked PCB rpcmt.

Postup:

Vytáhl jsem si NAND, CR4, Xell, CPU key, NAND zpět. XBOX normálně pracuje.

V J-Runner jsem extrahoval NAND - C-R a Key.bin.

Jungleflasher - X360 USBPRO - LTU2 - Open target firmware - LTU0225.bin (původně v mechanice) pravým - přidat C-R a Key z extraktu - uložení CFW.

MKT - intro - spi unlock - write - spi lock - outro. Je potřeba dodat, že jsem dělal i LiteOn Erase - ale to předpokládám, že je to samé, co proběhne při write.

Mechaniku dám do konzole - najde ji - tray funguje - vložím DVD (backup) - načte, ale spustí jen přehrávač, kde nic samozřejmě nepřehrává.

Tak co dělám asi špatně?

PS: stejný průběh a výsledek i s unlocked deskou a FW LT+0225 a manual spoof - key z extraktu.

Log v příloze.

Díky předem za názory a rady.

M.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 1 month later...
  • Moderators

Je ta LTU2 PCB originál Xecuter, nebo jeden z mnoha čínských fakes?

Co za PCB je ta "Unlocked PCB rpcmt"?

Pokud používáš LTU2 PCB do DG16D4S FW 0225, pak jsi to zde buď nenapsal přesně, anebo jsi použíl špatný soubor FW. Ten správný je "LTU2-0225-v1.0.bin"

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Použil jsem LTU2-0225-v1.0.bin, ale jde o to, jestli je ten soubor správný, už ani nevím, kde jsem ho vzal. Proto jsem žádal o ověřený.

No přiznám se, že jde o, asi asijské, fejky, nicméně na dvou předchozích konzolích fungovaly - měl jsem 4x LTU2(1 kus je dokonce z jiné konzole a tam fungovala, danou konzoli už nemám - RGH, jinak bych ověřil, že je bin, co teď mám správný/špatný)

Unlocked PCB replacement je taky někde z ebay (2ks) - už nevím, mohu dohledat. O víkendu můžu nafotit a postnout, nejsem doma.

Jsou někde dostupné LTU2 xecuter? Za nějakou rozumnou cenu? Mám už dlooouhou dobu rozdělaný 2 konzole a rád bych se toho už zbavil, ale nechce se mi dávat 2000,- za LTU2.

Mám ještě CR4 a CRRev3 tak je tam možná nakonec píchnu a šlus s tím, není čas a nálada.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Moderators

Poslední FW pack najdeš na Auto Xbins (stáhni si klienta a po připojení už to najdeš). To je zaručený zdroj.

Team Xecuter už dávno LTU/LTU2 PCB vyřadil z produktové řady a nevyrábí je snad už více než rok. Důvodem bylo hlavně zaplavení trhu všemi možnými padělky a fake kopiemi. Bohužel pokud máš jeden z těch, může i nemusí to být důvod tvých potíží, nebyl bys první ani poslední.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu