Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Far Cry 2


shadow.wizard

Recommended Posts

Uz mam 20% a super :) jinak vsechny vedlejsi mise taky, docela dost zbrani uz mam :D ale nejvic me stvou ty guard posty ktery kdyz vystrilim a jedu pak zpet tak tam zase jsou a zase mi rozstrilej auto :D

Presne tak, u toho se da malinko zanervit :D

Jeste ze se daj ty kraksny opravit :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 85
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Podle mě to Ubisoft pěkně podělal...:dozey:!Mám už sice asi 32% hry no ale vadí mi ty savehousy, ježdění z jedné strany mapy do druhé co trvá někdy i 10 minut:dozey: ... a pak hlavně ten chaos.Kdybych nevěděl od kámoše z PC verze kam jezdit tak jsem ztracenej...:(

Jinak dávám 80% za tu krásnou grafiku:lol:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja 20. Sebral jsi uz ten co je v tom hlavnim meste co je uprostred? Si davej bacha, sem jim ho slohl a sly po me xD V tom kufriku jsou dva. ;-)

No nic du smazit :bash::bash:

JOjo :) tam jsem byl, ale kdyz ten typek vylezl tak jsem tam nabeh :D nejvic jsem sebral 3 diamanty z jednoho kufriku

Podle mě to Ubisoft pěkně podělal...:dozey:!Mám už sice asi 32% hry no ale vadí mi ty savehousy, ježdění z jedné strany mapy do druhé co trvá někdy i 10 minut:dozey: ... a pak hlavně ten chaos.Kdybych nevěděl od kámoše z PC verze kam jezdit tak jsem ztracenej...:(

Jinak dávám 80% za tu krásnou grafiku:lol:

To jezdeni me taky stve ale na to mas aspon busy :D na druhou stranu, kdyby jsi se mohl ke kazdemu ukolu a mistu portnout, bylo by to nerealny a ta hra by byla o hodne kratsi :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Podle mě to Ubisoft pěkně podělal...:dozey:!Mám už sice asi 32% hry no ale vadí mi ty savehousy, ježdění z jedné strany mapy do druhé co trvá někdy i 10 minut:dozey: ... a pak hlavně ten chaos.Kdybych nevěděl od kámoše z PC verze kam jezdit tak jsem ztracenej...:(

Jinak dávám 80% za tu krásnou grafiku:lol:

Chtelo by to teleport jak je v Oblivionu xD

JOjo :) tam jsem byl, ale kdyz ten typek vylezl tak jsem tam nabeh :D nejvic jsem sebral 3 diamanty z jednoho kufriku

Fakt? Ja zatim jen 2 :D Snad budu mit stesti :-)

Nejvic mi zatim dava typek ve meste za ukoly, 15diamantu a i vic.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chtelo by to teleport jak je v Oblivionu xD

Fakt? Ja zatim jen 2 :D Snad budu mit stesti :-)

Nejvic mi zatim dava typek ve meste za ukoly, 15diamantu a i vic.

Jojo to dava :) a 10 diamantu dostanes za vedlejsi misi jak se berou u takovych tech vezi. To je mise na zabiti jednoho cloveka :) docela good

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

já měl taky zatím nejvíce tři z kufříku, a taky mě hodně štvou ty guard pointy, už to ani nestřílím, nemá to cenu, vždy to profrčím a jak už jsem daleko tak spravím auto

Tak nejak :-)

Sem zvedavej jak je ta hra dlouha. :))) A co je potom kdyz se to dohraje. Jestli si tam pak muzu normalne jezdit... :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak myslím že zítra si ho konečně zahraju ... a tak jsem se chtěl zeptat co tam jsou za vozidla? je tam letadlo nebo helikoptéra? viděl jsem akorát rogalo xD

Dzip s kulometem. Naky rychlejsi krapy, nejaky Avie :D...

Teda rogalo jsem nevidel. Vrtulnik a nic co lita tam neni.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jake jsou vase prvni dojmy z jedne z nejocekavanejsch her roku?...Cekali jste neco vic? Nebo vas prijemne prekvapila? Ohromila vas po vizualni strance ci odradila?

Ja se tesil na FarCry2 od prvni chvile co ji oznamili a tak jsem nemohl v kramu odolat a hru jsem proste (i za nelidskych 2000,-) koupil...prvni dojmy ze hry byly uzasne...prujezd krajinou a nasledna prestrelka pod v rozmazanem pohledu diky nakazeni malarii, proste ani jiny dojem navodit nesel...ale prvni problem pro me nastal pri prestelkach, kdyz je clovek zvykly z CoD4 tak alespon pro me byla prestrelka docela zahul, protoze jakysy africky "kravy chlapec" s AK-47 byl skoro neudolatelny, nebot on pokazde zasahl presne mirenou davkou, (coz je dalsi negativum hry, ze v 80% kazdy vi po prvnim vystrelu presne kde jste), ale po obdrzeni primeho zasahu brokovnici do hlavy se oklepal a mel opet tendence me dodelat...nakonec byl zabit svým spolubojovnikem v jeepu ktery zrovna jel kolem a vydal se mu na pomoc...me minul, jeho ne...casem jsem ale prisel celemu tomu strileni na kloub a headky naskakovaly po desitkach. Po vizualni strance je hra uzasna. Myslim ze s Crys. je to tak nastejno...ba i trosinku navrh ma FC...nyni jsem u cca 40% tak nemuzu 100% posoudit, ale na prvni dojmy to taci ne?...:roll:

A co vy? Jaky mate nazor na FarCry 2?:cheesygrin:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...

Zdravim, jsem tu nový mezi vámi x360 mam 3dny a vybiral jsem gamesu kterou koupim a kdyz jsem videl FC2 tak jsem neodolal a koupil ji. Nekdo pise ze je otravne kdyz vystrilite hlidku a pak se vratite ze tam jsou zas, me to prijde prave logicky, asi tam nekdo musi hlidkovat :D

Jinak nasel jsem zatim asi 40diamantu je jich tam mraky. Nekdo z vas to uz dohral, ja si to uzivam a chodim pesky :) ted uz taky moc ne lepsi je to na lodce :cheesygrin:. Skoda ze tu nejsou letadla ci ten jiz zminovany vlak, kdyz tam to kolejiste je. Jeste ze se lze pripadne premistovat temi busy.

No a co se mne tyce porat se peru s tim gamepadem ale jinak jsem spokojeny jak k konzoli tak s FC2.

misa.k : ty jsou poslany na ucet, takze se ti prictou a pak si za ne koupis co potrebujes zbrane atd.. vMike's Baru

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mam zatim tusim 10% hry a nez sem zacal resit neduhy hry tak me to dost bavilo :D Je pravda ze me dost otravovalo jet po ceste a predemnou jeep tak sem budto vystoupil a nebou presednul na kulomet a sundal je,nastoupil jel kousek dal a to samy...fakt nechapu cim to je ze posledni dobou je prevazna vetsina her stereotypni...jo jestli to nahodou nebude tim ze se kazdej snazi udelat graficky hody ale gameplay je pro ty lamsky vyvojare asi vulgarni slovo....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Podle mě to Ubisoft pěkně podělal...:dozey:!Mám už sice asi 32% hry no ale vadí mi ty savehousy, ježdění z jedné strany mapy do druhé co trvá někdy i 10 minut:dozey: ... a pak hlavně ten chaos.Kdybych nevěděl od kámoše z PC verze kam jezdit tak jsem ztracenej...:(

Jinak dávám 80% za tu krásnou grafiku:lol:

no tak to nevim mam to stazene ale nemam dvd, vyplati se to vubec? no nejspis jo

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 1 month later...

Jak bych ti to... nějak ty buddies moc neřeš, prostě občas může nějaký umřít, nakonec to bude jedno :)

Mám pocit že nejčastěji fakt umírají ti kterým nejvíc plníš úkoly, protože se nejvíc dostávají do akce.

Navíc to podle mě může mít každý jinak, s tím kdo přežije, kde a jak umře...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 1 month later...

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu