Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Far Cry 2


shadow.wizard

Recommended Posts

  • Odpovědi 85
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

  • 1 month later...

Tam kde je počítač kde kupuješ zbraně vylepšení apod. vedle toho skladu. Nesmíš mít žádnou aktivní misi, vezmi od něj misi (vždycky je to v nějaké části sejmout konvoj, a tim se ti zpřístupní zbraně) nejlepší je pořídit si ty bomby na dálkové ovládání a rozmístit je po cestě kde stále dokola jezdí ten konvoj.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ja teda neim jak to je na boxu ale bude to stejny jako na pc tak musis vzdy jit do skaldu zbrani a tam kupis novy ale musis mit nejaky diamanty ty sezenes za to kdyz delas mise pak uz je to pohoda a ty zbrane nejdes v budove tesne vedle toho skaldu v takovy garazi

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ja teda neim jak to je na boxu ale bude to stejny jako na pc tak musis vzdy jit do skaldu zbrani a tam kupis novy ale musis mit nejaky diamanty ty sezenes za to kdyz delas mise pak uz je to pohoda a ty zbrane nejdes v budove tesne vedle toho skaldu v takovy garazi

Tak teda vubec nevim na co odpovidas, chybi Ti v textu carky, tak se v tom neda ani vyznat :roll:

Kazdopadne ja to mel normalne v kostele, pri NEaktivni misi jsem tam zasel, byl tam ten cerny knez a ten mi to zadal... vic uz nevim.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak teda vubec nevim na co odpovidas, chybi Ti v textu carky, tak se v tom neda ani vyznat :roll:

Kazdopadne ja to mel normalne v kostele, pri NEaktivni misi jsem tam zasel, byl tam ten cerny knez a ten mi to zadal... vic uz nevim.

mrknu na to diky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 3 weeks later...
  • 1 month later...
  • 1 month later...

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu