Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Far Cry 2


shadow.wizard

Recommended Posts

Huraaa... Dockame sa aj na Xboxe a PS3...

UK, January 3, 2008 - Ubisoft has announced that Far Cry 2, the follow-up to 2004's hit PC game, will also be coming to the Xbox 360 and PS3.

The first game, developed by Crysis, perfected an open-end approach to first-person games and won itself many fans in the process. Ubisoft Montreal has now taken over the reins for the sequel, and it looks to be equally impressive, taking the player on a sandbox tour of the savannahs of Africa via a eye-popping graphics engine.

The PC version is due to hit towards the end of Q1 2008, with the console versions slated for release somewhere in the vague time-line of the fiscal year 2008-2009.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 85
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Vydavatelský dům Ubisoft podle předpokladů oznámil, že jejich chystaná akce Far Cry 2 vyjde i ve verzích pro PlayStation 3 a Xbox 360. Na hře pracuje montrealské studio Ubisoftu a běžet bude na fungl novém enginu, který byl vyvinut speciálně pro tento titul. Stejně jako PC verze vyjdou i verze pro PS3 a Xbox 360 někdy ve druhém čtvrtletí tohoto roku, respektive v období po letošním březnu (přesun na další fiskální rok), přestože původně se všeobecně očekávalo, že Far Cry 2 vyjde, přinejmenším tedy na PC, v průběhu letošního prvního kvartálu, nicméně toto zdržení je způsobeno změnou strategie na základě úspěchů krváku Assassin's Creed, o čemž Ubisoft informoval již před pár dny

Zdroj www.bonusweb.cz

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 1 month later...
  • 2 weeks later...
  • 1 month later...
  • 1 month later...
jednička byla dost špatná...myslíte ž ebude dvojka lepší? :(

CO že jednička nebyla vůbec dobrá to si fakt ze mě jako děláš legraci?

Nevím co bys ještě více čekal na tu dobu?

Třeba jenom tobě se nelíbyla, ale jiní by v tý době řekli, že by nic lepšího nikdo nevymyslel kromě dooma 38)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 4 months later...
CO že jednička nebyla vůbec dobrá to si fakt ze mě jako děláš legraci?

Nevím co bys ještě více čekal na tu dobu?

Třeba jenom tobě se nelíbyla, ale jiní by v tý době řekli, že by nic lepšího nikdo nevymyslel kromě dooma 38)

To záleží jak se na to díváš verze pro PC byla super (teda podle mě jen do doby než se tam dostali mutanti) ale vezre pro konzole byla děsná a s PC verzí neměla společnýho vlastně nic.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Sakra, při prvním spuštění to zase chtělo nějakej update, jinak to spustit nešlo. Tak teď můžu očekávat něco podobného jako s NHL09, že mi to bude pořád psát chybu disku... Snad mi to neposere i to NHL, které už mi jede a mám odehráno hodně zápasů...:(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No tak ja bohuzel s Vama nesouhlasim, Crysis mnohem lepsi grafika - a zabava. Farcry 1 byla akce, kde ste proste postupovali jak ste meli s vyberem moznosti. Far cry 2 mi prijde trochu jak GTA. Mate SaveHouse, kupujete si zbrane za drahokamy, jezdite autem po mape za misema. Prostredi stara afrika, vsechno rozpadle... Neni zamerovac. Grafika mi pride opravdu horsi jak Farcry 1 na PC s full detailama ... jeste zkusim pokracovat jestli me to nechytne. Ale u me zklamala :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No tak ja bohuzel s Vama nesouhlasim, Crysis mnohem lepsi grafika - a zabava. Farcry 1 byla akce, kde ste proste postupovali jak ste meli s vyberem moznosti. Far cry 2 mi prijde trochu jak GTA. Mate SaveHouse, kupujete si zbrane za drahokamy, jezdite autem po mape za misema. Prostredi stara afrika, vsechno rozpadle... Neni zamerovac. Grafika mi pride opravdu horsi jak Farcry 1 na PC s full detailama ... jeste zkusim pokracovat jestli me to nechytne. Ale u me zklamala :(

Tak ona to je vlastně jiná hra jak Farcry 1 hlavně proto, že tu hru dělal jiný tým duchovním nástupcem prvního Farcry je Crisis protože jí dělali lidé z Cryteku. Tak se na to spíš snaž koukat jako na uplně jiné FPS.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

myslím že to nejde srovnávat...Far Cry vyšel v roce 2004 kdy zastínil i takový pecky jako Doom3 a Half Life2 grafiku srovnával nelze jsme o 4 roky dál jediné co lze s FC srovnával je relativní volnost která je ve dvojce mnohem dál, koncept hry je ale úplně jiný.S Crysis to taky srovnával nelze protože to je graficky úplně jinde a je postavené na supernanoobleku, který z toho dělá takovou zábavu.Far Cry 2 se mi líbí, myšlenka přežití v africe je zajímavá ( úsměvná opravda auta golou, malárie, zasekávání a malá spolehlivost zbraní, atd. ) myslím že je škoda že celý herní postrádá civilisty, všude jsou jen samý nepřátelé, a při tom dlouhém cestování k misím přez celou mapu chybí checkpointy a musíte zdlouhavě jezdit k savehousům.Když jedete přez celou mapu a při prvnim konfliktu se vám nejdřív zruší jedna zbraň, druhá se zasekne a na závěr vám vybouchne hlavice z RPG pod nohama a musíte celou tu cestu jet znova trochu to omrzí, zvlásť tahle dělat vedlejší mise

jinak dávám tak 8,5/10

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu