Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Prosím o pomoc - přenesení účtu z5 do xbox360


empirek

Recommended Posts

Zdravím všechny, nikde jsem konkrétně můj problém nenašel tak snad to nějak půjde. Jde o to:

Mám xbox 360 vč. RGH + FSD atp.

Ale povedlo se mi to, že jsem si zálohoval na flashku účet plus par ulozenych her, opravdu par, ale spis jde o ty ucty. No a pak jsem si z te flashky zalohoval pretazenim komplet ty soubory (složka: xbox, soubory: Data0000-0015) do počítače... Protože jsem flashku nutně potřeboval do práce...

Ale teď jak to dostat zpátky? Poradí někdo? Zkoušel sem google ale nikde jsem můj konkrétní prů* nenašel. Díky moc za každou radu. :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Právě že, když ta flashka je kvůli tomu že jsem jí potřeboval do práce přeformátovaná, tak když ji tedy přehraji na xboxu na to aby ji viděl (ucty, dema atp) tak ji dam do pc, ale nemuzu na ni nic prepsat ani na ni nic nakopirovat. A když to z te flashky smazu bez formatu a nahraji tam tedy ty soubory tak je xbox stejne nevidi. Zkousel sem je nahrat i pres ftp do xboxu na hdd ale bez vysledku :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Moderators

No obávám se, že jsi asi o svoje data přišel. Jediné co mě napadlo (a to podle všeho co píšeš jsi už zkoušel) je to, že prostě necháš tu stejnou USB flash naformátovat v Xboxu a poté nově vytvořené soubory Data0000-0015 nahradíš těmi, co máš zálohované v PC.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No, to nevím proč, ale na totožnou flash mi po novém formatu vyhodí chybovou hlášku, že flashka je plná a je potřeba dalších 15GB pro nahrání souborů. Napadlo mne ještě disk co mám jen tak na nějaký přesuny dat naformátovat v xboxu jakože custom a dát tam třebas 30GB pro ty sys soubory a pak je překopírovat. To mě napadlo teď, tak pak napíšu zda se povedlo. Jdu to zkusit. Jinak už fakt netuším :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Moderators

No ty to totiž takto souborově neuděláš. Ty fyzické soubory (Data0000-0015) nejsou totiž soubory s obsahem, ale "alokované" místo na USB flash, které si tam konzole vyhradila pro svoje potřeby. Pod nimi se potom ukrývá veškerý obsah z konzole (profily, savy, ...), ale to PC dík souborovému systému odlišného od Xboxu nepřečte. Proto ti to nepovolí v PC jakkoliv modifikovat (zápis/přepis).

Ty soubory, aby byly čitelné v PC, by se musely načíst do nějakého programu, který PCčku dokáže emulovat souborový systém Xboxu, typicky např. Horizon. Díky tomu jsi pak schopen v PC vidět a prohlížet obsah těch datových souborů, stejně jako na Xboxu. Jediné co ještě můžeš zkusit je to, že vezmeš tu stejnou USB flash, necháš ji Xboxem znovu naformátovat na stejnou velikost, jako jsi to udělal předtím (tj. předpokládám 16GB, když jsi tam měl 16 datových souborů), poté ji připojit k PC, v programu Horizon (nebo jemu podobnému) nechat zobrazit obsah a ten následně nahradit tím, co jsi zálohoval do PC. Tady by ti nemělo PC hlásit, že je USB flash plná a podobně, čtení/zápis by měli fungovat. Potom připojit USB flash zpět k Xboxu a doufat, že to ten obsah uvidí.

Teoreticky by to takto mělo být možné, ale jestli to bude fungovat prakticky, to nevím. Nikdy jsem nezkoušel.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo, Horizon jsem používal při nahrávání XeX do konzole, ale nevím jak na tu flahku přes něj mám nahrát ty "soubory"?! To mne jakože taky napadlo, ale zasekl jem e nad tím, jak je dostat na tu flashku. Protže horizon mi ukáže jednotlivé "meníčka" (demos, profiles atp) ale já to mám v těch 15 souborech ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Moderators

Jasný, rozumím. Takže ty potřebuješ do Horizonu dostat těch tvých 15 zálohovaných souborů tak, aby on ti přečetl jejich obsah ve struktuře v jaké je čte Xbox. Zkus to projít, jestli mu tam ty soubory můžeš nějakou volbou v menu vnutit a pokud ne, tak bych vyzkoušel nějaký virtuální emulátor, těch 15 zálohovaných souborů bych namapoval jako virtuální jednotku pro PC, která normálně dostane přiřazené písmeno jednotky a potom to v Horizonu otevřít (za předpokladu, že se nechá Horizon takto "oblbnout" a vezme tu virtuální jednotku úplně stejně, jakoby se jednalo o USB flash).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Podařilo se, vzal jsem disk, naformátoval ho v PC na FAT32 (disk 320GB) a zkusil do root adreáře nahrát složku se soubory, otevřel sem horizon, ten načetl disk včetně mojich uložených pozic, účtů atp....

Druhým krokem jsem vzal flashku kterou jsem předtím naformátoval v xboxu a připojil jí k Horizonu, zálohoval do PC přes Horizon a nahrál na flashku.

Díky, vyřešeno.

Edit: psal sem sem protože už mne nenapadalo nic. Ale čím víc se člověk nervuje tím víc ho napadají blbosti které i vedou k cíli :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu